ÇAKÜ Uluyazı Kampüsüne Çıkan Yolun Sol Tarafının Bir Kısmı Çöktü

Olay Cumartesi’yi Pazar gününe bağlayan bu gece saat 00:55 sıralarında meydana geldi.

ÇAKÜ Uluyazı Kampüsüne Çıkan Yolun Sol Tarafının Bir Kısmı Çöktü
05 Eylül 2021 - 07:00 - Güncelleme: 05 Eylül 2021 - 08:16
Yolun Sol Tarafının Bir Kısmı Çöktü!

Olayın Yaşandığı Güzergahta Herhangi Bir Araç, Gereç, İnsanların Geçmemiş Olmamaları Olası Bir Facianın Önlenmiş Olduğu Düşünüldü!

Çankırı Karatekin Ünüiversitesi Uluyazı Kampüsüne çıkış yolu olarak bilinen; 2020 yılında yapımına yeniden başlanan, bir türlü bitirilemeyen Çankırı Çevre yolunu da içerisinde barındıran alanın Çankırı- ÇAKÜ Uluyazı istikametinde bulunan yolun bir kısmı kayarak çökme meydana geldi.

Olay Cumartesi’yi Pazar gününe bağlayan bu gece saat 00:55 sıralarında meydana geldi.

Bizden Söylemesi; “Bölge Çok Sıkıntılı Dostlar”

Olayı küçük görerek "www.haberci18.com İnternet Medyamız ve şahsımızın felaket tellalığı yaptığı neyi düşünülmesin. Şayet düşünenler çıkarsa, langur lungur konuşanlar olursa bu yol için çok kişinin kalbini kırabiliriz."


358 Milyon gibi büyük bir yatırım bedeli olan ve dev bir proje olarak adlandırılan Çankırı Çevre Yolu çalışmaları fiyaskoya dönerek bu gece yaşanan kayma ve çökme olayı ile kendisini bir kez daha gün yüzüne çıkarmış oldu.

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak uyarıyoruz. “Söz konusu mevkiiyi kullanan araçların, şoförlerimiz ve vatandaşlarımızın dikkatli olmaları insanlık namına duyurulur.”

Bu haber 3587 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Murat askan
    4 ay önce
    3 yerine 5 harcanıp 20-30 sene kullanılacak bir yol yapılır ve bidaha uğraşılmaz ama bizimkiler 3 lük yolu 10 a yaptırıp 2 sene kuşlanıyor takdir ediyorum