Çankırı Aile Ve Sosyal Hizmetlerden Büyük Başarı

Türkiye genelinde 2. olarak aldığı performans derecesi ile yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Çankırı Aile Ve Sosyal Hizmetlerden Büyük Başarı
26 Şubat 2024 - 21:03 - Güncelleme: 26 Şubat 2024 - 21:07
Büyük Başarı

Çankırı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezleri, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğünün hizmetlerin iller bazında nesnel ölçütlerle performans odaklı takibinin gerçekleştirilmesi amacıyla yaptığı değerlendirmelerde Türkiye genelinde 2. olarak aldığı performans derecesi ile yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Sosyal Hizmet Merkezleri alan taraması, danışmanlık, eğitimler, kurumsal kimlik, ölçme değerlendirme, personel etkinliği, psikososyal destek gibi hizmetler üzerinden değerlendirmeye tabi tutulmuştur. Performans değerlendirmesindeki sonuç itibariyle yoğun ve özverili çalışmalar neticesinde tüm göstergelerin ortalaması sonucunda 81 il içerisinde Çankırı ilimiz 2.sırada yerini almıştır.


İl Müdürü Sayın Abdulhaluk Longa Çankırı Aile ve Sosyal Hizmetler olarak gösterilen başarı karşısında düşüncelerini “Bakanlığımızın toplumun her bir ferdine ulaşarak etkin sosyal hizmet sunumuyla ülkemizin sosyal kalkınmasında öncü kurum olmak vizyonu doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bireyin, ailenin ve toplumsal değerlerimizin korunması, güçlendirilmesi ve geliştirilmesi yönünde verdiğimiz hizmetlerin neticesinde Çankırı olarak 81 il içinde aldığımız 2. lik bizim için çok kıymetli. Bu başarının elde edilmesi yönünde çalışma alanlarında bizlere tüm kapıları açan ve desteklerini esirgemeyen Valimiz Sayın M. Fırat Taşolar’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.Yine büyük emek ve sabırla çalışan mesai arkadaşlarımı tebrik ediyorum.” sözleri ile dile getirdi.

Bu haber 5057 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Tuncay Hoca
    1 ay önce
    Yeni gelen İl Müdürümüze hoş geldiniz diyorum. Ancak bu olağanüstü başarı ayrılan önceki İl Müdürümüz Sayın Hasan Tahsin Yıldırım bey ve ekibinin eseridir. Kendilerini tebrik ediyorum. Yeni müdürümüz ve ekibinden de bu dereceyi 1. likle sonuçlandırmasını bekliyorum. Tebrikler Çankırı ASP. Vesselam...