Çankırı AK Parti İl Başkanlığı İl Yürütme Kurulu Listesi Belli Oldu

İl Başkanı Koray Erdoğan, “Teşkilatlarımızın her bir ferdi ile yapacak çok işimiz, yürüyecek çok yolumuz var. İl Yürütme Kurulumuz Partimize ve Çankırı’mıza hayırlı olmasını diliyorum.

Çankırı AK Parti İl Başkanlığı İl Yürütme Kurulu Listesi Belli Oldu
03 Ekim 2023 - 02:00 - Güncelleme: 03 Ekim 2023 - 02:03
İl Yürütme Kurulu Listesi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile AK Parti Çankırı İl Başkanı olarak atanan Koray Erdoğan İl Yürütme Kurulu Listesini açıkladı.

Sosyal medya hesabı üzerinde yaptığı paylaşımda İl Yürütme Kurulu listesini açıklayan İl Başkanı Koray Erdoğan, “Teşkilatlarımızın her bir ferdi ile yapacak çok işimiz, yürüyecek çok yolumuz var. İl Yürütme Kurulumuz Partimize ve Çankırı’mıza hayırlı olmasını diliyorum.

Görev alan İl Yürütme Kurulu üyelerimizi gönülden kutluyor, çalışmalarında muvaffakiyetler diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

İl Yürütme Kurulu listesinde yer alan isimler ise “ Hüseyin Yıldız- Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı, Ahmet Andinç- Teşkilat Başkanı, Ömer Karaman- Tanıtım ve Medya Başkanı, Muzaffer Derelli- Dış İlişkiler Başkanı, Fatma Yıldırım- Sosyal Politikalar Başkanı, Şevket Koç- Yerel Yönetimler Başkanı, Şükrü Yurdakul-Ekonomi İşleri Başkanı, Ahmet Dinç- Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı, Ferhat Filiz- İdari ve Mali İşler Başkanı, İsmail Çiftçi- Arge ve Eğitim Başkanı, Av. Büşra Özkul-İnsan Hakları Başkanı, Fazıl Gönder- Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı, Kemal Özbek- Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı, Melike Kertlez- İl Sekreteri” olarak açıklandı.

Bu haber 2972 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum