Bugün...Çankırı Askerlik Şubesi Başkanlığı da'mı Yeni Hükümet Binasına Taşınacak?
Tarih: 07-11-2019 21:39:29 Güncelleme: 09-11-2019 09:09:29 + -


Birçok Müdürlükler taşınma işlemlerini tamamlayarak Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Yolu üzerinde yapımı tamamlanan yeni Hükümet Binasında vatandaşlara hizmet vermeye başladı.


Çankırı Askerlik Şubesi Başkanlığı da'mı Yeni Hükümet Binasına Taşınacak?

Kurumlar Toplanıyor

 

Çankırı’da Kurumlar Yeni Hükümet Binası Çatısı Altında Toplanmaya Devam Ediyor

 

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Yolu üzerinde yapımı tamamlanan yeni Hükümet Binasına, Valilik Makamı, Vali Yardımcıları dâhil Valiliğimize bağlı İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü, İl Yazı İşleri Müdürlüğü, İl İdare Kurulu Müdürlüğü, İdare ve Denetim Müdürlüğü, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü, Özel kalem Müdürlüğü, Hukuk İşleri Şube Müdürlüğü, Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü, İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü, Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği, Açık Kapı Bürosu ve GAMER, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, İŞKUR İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Tapu Sicil Müdürlüğü, İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü, Kadastro Müdürlüğü, Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü, Ticaret İl Müdürlüğü (Tüketici Hakem Heyeti dâhil) İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü yeni binada 30.09.2019 tarihinden itibaren taşınarak, hizmet vermeye başlamıştır.

 

Bir Aksilik Olmaz İse Çankırı Askerlik Şubesi Başkanlığı da Yeni Hükümet Binasına Taşınacak

 

Birçok Müdürlükler taşınma işlemlerini tamamlayarak Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Yolu üzerinde yapımı tamamlanan yeni Hükümet Binasında vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

 

Bu arada Çankırı Askerlik Şubesi Başkanlığının da yeni hükümet binasına taşına bileceği, 1.kat ta yerini alabileceği bilgileri gündemdeki yerini almış oldu.

 

Çankırı Askerlik Şubesi Başkanlığına yeni atanan Personel Albay Ferhan Işık, Valimiz Hamdi Bilge Aktaş’ı 01.11.2019 Cuma günü makamında ziyaret etmiş, Valimiz Hamdi Bilge Aktaş beyde ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Albay Ferhan Işık’a çalışmalarında başarılar dilemişti.

 

İçimizdeki Meslek Aşkından mı Ne, www.haberci18.com İnternet Medyası ve Admini Olarak Bomba Gibi Haberleri Gündeme Taşıyor Olmanın Zevkini Yaşıyoruz Galiba

 

Ziyarette Çankırı Askerlik Şubesi Başkanlığının Yeni Hükümet Binasına taşınıp, taşınmaması gibi konular konuşuldu mu bilmiyoruz ama; kendi çabalarımızla çözebildiğimiz doğru bilgilerle Askerlik Şubesi Başkanlığına da yer ayarlandığını öğrendik.

 

Olur mu Olur

 

Zaman Her şeyin İlacıdır. Bekleyip Görelim Bakalım

 

Umut ediyoruz ki AFAD, İl Sağlık Müdürlüğü için de taşınma işlemleri gündeme gelir mi, gelmez mi bilmeyiz ama; bu kurumlar içinde belki hazırlıklar devam edebilir, bu birimlerimizin de yeni hükümet binasında en yakın zamanda hizmet vermeye başlaması an meselesidir diyebiliriz.
Bu haber 2769 defa okunmuştur.

Etiketler :
Halk / 11-11-2019 19:22:00

Mustafa bey valilik güzel olmuş tüm kurumlarda var fakat gariban vatandaş ile memurlar zorluk çekiyor. Yol parası vatandaşa zor geliyor. İdareciler rahat altlarında resmi araba gidip geliyorlar.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI