Şampiyonlar Çankırı Bahçeşehir Kolejinden!

Okullar Arası Trambolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası’nda Özel Çankırı Bahçeşehir Koleji öğrencileri ilimizi ve okullarını başarıyla temsil ederek Çankırı’ya şampiyonluğu getirdi.

Şampiyonlar Çankırı Bahçeşehir Kolejinden!
15 Mayıs 2022 - 10:56 - Güncelleme: 15 Mayıs 2022 - 11:09
Şampiyonlar

Konya’da gerçekleştirilen 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Okullar Arası Trambolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası’nda  Özel Çankırı Bahçeşehir Koleji öğrencileri ilimizi ve okullarını başarıyla temsil ederek Çankırı’ya şampiyonluğu getirdi.

Özel Çankırı Bahçeşehir Koleji 7.sınıf öğrencisi Ada Kanat ve 6.sınıf öğrencisi Ceylin Sakar Yıldız Kızlar Türkiye Okullar Arası Trambolin Cimnastik Şampiyonu,

Ada Kanat Yıldız Kızlar Trambolin Cimnastik Ferdi Türkiye Şampiyonu, Ceylin Sakar Yıldız Kızlar Trambolin Cimnastik Ferdi Türkiye İkincisi,
Özel Çankırı Bahçeşehir Koleji 10. sınıf öğrencisi Ceren Uysal Genç Kızlar Trambolin Cimnastik Ferdi Türkiye Şampiyonu olmuştur.

Hedef Dünya Şampiyonluğu!

15-24 Mayıs’ta İstanbul’daki jimnastik kampına katılacak olan Türkiye Şampiyonu Ada Kanat ve Ceren Uysal 24 Mayıs-6 Haziran’da İtalya’da gerçekleşecek olan Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecekler.

Özel Çankırı Bahçeşehir Koleji Şampiyonları 24 Mayıs’ta İtalya Yolcusu!

Özel Çankırı Bahçeşehir Koleji öğrencileri Ada Kanat ve Ceren Uysal 24 Mayıs’ta İtalya’nın Rimini kentinde tüm Avrupa ülkelerinin katılımıyla gerçekleşecek olan Avrupa Trambolin Cimnastik Şampiyonası’na katılacak. Yoğun tempoyla şampiyonaya hazırlanan sporcular hedeflerinin dünya şampiyonluğu olduğunu belirtti.

Konya’daki Türkiye Şampiyonası’nın başarıyla geçtiğini ifade eden milliler okullarını en iyi şekilde temsil etmenin gururunu yaşıyor. Türk bayrağını İtalya’da dalgalandırarak İstiklal Marşımızı İtalya’da herkese dinletmek istediklerini belirttiler. Ülkemizi ve okullarını başarıyla temsil edeceklerini ifade eden Ada Kanat ve Ceren Uysal; Avrupa Şampiyonası’na elde ettikleri başarılarla motive olarak İtalya’dan, “Dünya Şampiyonu” olarak dönmek istediklerini söylediler. Şimdiye kadar sayısız başarılara imza atan öğrenciler başarılarını taçlandırmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Çankırı Olarak Sizlerle Gurur Duyuyoruz Kızlar!


www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, "2022 Okullararası Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonasında başarılarından dolayı okullarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ederiz."

4x4

Genç Kızlar; Ceren Uysal Türkiye Şampiyonu

Genç Erkekler; Arda Çınar Sargın Türkiye Şampiyonu

Yıldız Kızlar Takım; Ada Kanat, Ceylin Sakar Türkiye Şampiyonu

Yıldız Kızlar Ferdi; Ada Kanat Türkiye Şampiyonu

Ceylin Sakar; Türkiye 2.si

Mehtap Cansu Demir; Türkiye 4.sü

Bu haber 3204 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum