Çankırı Bask Hazırlıklarına Kastamonu'da Devam Etti

Çankırı Bask yeni sezona hazır imajı verdi.

Çankırı Bask Hazırlıklarına Kastamonu'da Devam Etti
22 Ağustos 2019 - 18:58

Çankırı Basketbol Akademi yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yıllık antrenman programları dahilinde çalışmalarına hız veren Çankırı Bask U16 takımı hafta sonunu Kastamonu’da hazırlık maçıyla geçirdi.2018-2019 U16 şampiyonu Kastamonu Basketbol Spor Kulübü U16 takımıyla son derece keyifli, heyecanlı bir o kadarda çekişmeli geçen maçı 66-59 kazanan Çankırı Bask yeni sezona hazır imajı verdi.

 

Çankırı Bask Baş antrenörü Cihat Maraz’da yaptığı açıklamada, bu sene büyük bir ihtimal lige Kastamonu dan katılacağız. Bizde hem rakibimizi görmek amacıyla hem de eksiklerimizi gidermek için 18.08.2019 Pazar günü Kastamonu Hüsnü Tandoğan Kapalı spor salonunda güzel bir hazırlık maçı yaptık. Maçın başından sonuna kadar dengeli giden maçın 4.periyodunda 4:55 saniye kala 50-43 geriye düşmemize rağmen geri gelmesini bildik ve maçı kazandık. Her iki takımı da ortaya koymuş oldukları mücadeleden, gelen seyircilere seyri ve heyecanı yüksek bir maç izlettirdiklerinden dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum.

 

Maçın organize edilmesinde başta Kastamonu Basketbol Spor Kulübü başkanı Nihat Saka beyefendiye,U16 A takım Başantrenörü Fatih Başören hocam ayrıca teşekkür ediyorum.

 

Maçın tekrarını izlemek isteyen basketbol severlerimiz aşağıdaki linkten tıklayıp izleyebilirler.

 

https://www.youtube.com/watch?v=d8Gci9dNhks

 

 

Bu haber 2370 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum