Belediyecilik İsmail Hakkı Esen Ve Ekibine Yakışıyor

Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin vitrini konumundaki refüj ve kavşaklarda yenileme çalışmalarına başladı.

Belediyecilik İsmail Hakkı Esen Ve Ekibine Yakışıyor
04 Mayıs 2021 - 12:27 - Güncelleme: 04 Mayıs 2021 - 12:37
Yakışıyor Be Ustad

Fikir Ve İcraatlar İle Çankırı’ya Yapılan Hizmetler Yakışa Geliyor

Şehir Girişi Güzelleşiyor

Eli değen, emeği geçen herkesin yüreğine sağlık. İlimizin yararına bir çivi çakandan Allah razı olsun.

Çankırı’da Refüjler Yeni Tasarımlar ile Buluşuyor

Çankırı Belediyesi, şehir içi geçiş güzergâhındaki tüm refüjleri yeniliyor. Eldivan, terminal, istasyon, hastane ile DSİ köprüsü çevresindeki refüj ve kavşaklar, Karayolları standartlarına uygun yeni ve modern tasarımlar ile buluşuyor.


Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin vitrini konumundaki refüj ve kavşaklarda yenileme çalışmalarına başladı. Projelendirilen tasarımlara uygun olarak yapısal çalışmaları tamamlanan refüj ve kavşaklar, dört mevsime uygun çiçekler ile donatılmaya başlandı. Eldivan ve terminal kavşağından başlayan çalışmaların,  istasyon, hastane ve DSİ köprüsü çevresindeki kavşak ve refüjlerde de devam edeceği bildirildi.

Yapısal ve peyzaj düzenlemeleri ile dekoratif bir çalışma gerçekleştirilecek alanların tamamlanması ile şehir içi geçiş güzergâhı estetik bir görünüme kavuşacak.

2021 yılı çalışma programı kapsamında özellikle yaz aylarını kentsel estetik çalışmalarına ayırdıklarını belirten Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Şehrimizin farklı noktalarında başlattığımız çalışmalarımızın peyzaj düzenlemelerinde bakımı kolay, dört mevsime uygun bitkiler tercih ettiklerini söyleyerek “Aydınlatma saksıları, kent mobilyaları, çocuk oyun grupları, alan düzenleme çalışmaları ile şehrimizin estetik değerine ve kentsel tasarımına katkı sağlarken ruhumuza iyi gelecek tasarımlar ile Çankırı’mızı daha da güzelleştireceğiz.” dedi.

Halka Hizmet Hakka Hizmettir

Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkürler. Çankırı’mıza en iyisi yakışır. Çankırı’nın güzelleşmesi ve gelişmesi için çalışanlar sağolsunlar
, var olsunlar.

Lise Işıklı Kavşak Ve Tiren Yolu Güzergahına Üst Geçit İstiyoruz Başkanım!


Yaparsan Sen Ve Ekibin Yapar Diyor; Burayıda Değerlendireceğpine İnanıyoruz.

Maşallah başkanım başarılarınız daim olsun inşallah. İşini hakkıyla yapan adamları kutlarız. Kimsenin şüphesi olmasın ki her kin olursa olsun yeri geldiğinde eleştiririz de, taçlandırırız da…

Bu haber 1808 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • toki sakini
  4 gün önce
  Başkanım kolay gelsin, tuzlubağları toki girişine geçen yıl başka yerden sökülüp dikilen 50 ağaçtan 45 i kurudu.Ekibinizin dikkatine !
 • Mehmet
  5 gün önce
  Güzele ne yakışmaz