Çankırı Bülteni Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Türk'ün Babası Hayatını Kaybetti

Merhum Abdulmuttalip Türk'ün cenazesi 16.08.2019 Cuma günü Yapraklı ilçesi Akyazı köyünde Cuma namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığında toprağa verilecek.

Çankırı Bülteni Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Türk'ün Babası Hayatını Kaybetti
15 Ağustos 2019 - 21:03

Türk Ailesi'nin acı günü!

 

"innalillah ve innaileyhi raciun biz Allah'tan geldik dönüşümüz yine onadır" Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, rabbim yakınlarına ve geride kalanlara sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Çankırı Bülteni Genel Yayın Yönetmeni, geçmiş dönemlerde Karatekin Gazetesi ve Ulusal basında muhabirlik yapan ve İnternet Medya meslektaşımız Mehmet Türk'ün babası 1950 doğumlu Abdulmuttalip Türk vefat etti.

 

Abdulmuttalip Türk Ağabeyimiz Geçtiğimiz Ay İçerisinde Anjiyo Olmuştu

 

Evinde kalp krizi geçiren Abdulmuttalip Türk, bütün müdahalelere rağmen hastaneye götürülürken yolda yaşamını yitirdi. Evli ve 6 çocuk babası olan Merhum Abdulmuttalip Türk'ün cenazesi 16.08.2019 Cuma günü Yapraklı ilçesi Akyazı köyünde Cuma namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından Akyazı köy mezarlığında toprağa verilecek.

 

Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, geride kalan kederli ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine, başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 


 

Bu haber 3159 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 3 Yorum