Çankırı Çağdaş Otobüs İşletmesinin Kurucusu İhsan Gafuroğlu Vefat Etti

Çankırı’nın İlk Otobüs Firması Çağdaş’ın Kurucusu İhsan Gafuroğlu Hakka Yürüdü.

Çankırı Çağdaş Otobüs İşletmesinin Kurucusu İhsan Gafuroğlu Vefat Etti
13 Aralık 2019 - 23:09 - Güncelleme: 14 Aralık 2019 - 20:57

Eski Otobüscü Esnaflarından Hüseyin Gafuroğlu’nun Oğlu, Hüseyin, Mustafa, Bürruva ve Belgiyeni’nin babaları İhsan Gafuroğlu vefat etmiştir.

 

"innalillah ve innaileyhi raciun biz Allah'tan geldik dönüşümüz yine onadır" Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, rabbim yakınlarına ve geride kalanlara sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Gafuroğlu Ailesinin Acı Günü

 

Çankırı’nın İlk Otobüs Firması Çağdaş’ın Kurucusu İhsan Gafuroğlu Hakka Yürüdü

 

Çankırı Çağdaş Otobüs İşletmesinin kurucusu, değerli büyüğümüz İhsan Gafuroğlu 13.12.2019 Cuma günü hakkın rahmetine kavuşmuştur.

 

Cenazesi (yarın) 14.12.2019 Cumartesi günü Çankırı'da Öğlen namazını müteakip Ahmet Yesevi Camii’nde kılınacak cenaze namazın ardından Sarıbaba kabristanında toprağa verilecektir.

 

Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun.

 

İnsanlar doğar, büyür, yaşar ve ölür. Burada önemli ve çok değerli olan şey kişinin yaşadığı süredeki insanlığı ve bu anlamda yaptıklarıdır. Şehrimizin İlk Otobüs Firması Çağdaş’ın Kurucusu İhsan ağabeyimizi hep güzel anımsayıp hayırla anacağız. Allah da ondan razı olsun ve onu cennet bahçelerinden bir bahçeye koysun. Bizim de dualarımız kendisiyle olsun. Hepimizin başı sağ olsun.

 

 

 

 

Bu haber 3580 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum