Çocuklara Bayramlık Kıyafet Hediye Ederek Sevinçlerine Ortak Oldular

Çankırı Çocukları Koruma Derneği, faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Çocuklara Bayramlık Kıyafet Hediye Ederek Sevinçlerine Ortak Oldular
08 Nisan 2024 - 23:40 - Güncelleme: 08 Nisan 2024 - 23:46
Ramazan ayında Gıda yardımları ile ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı hedefleyen Çankırı Çocukları Koruma Derneği Ramazan Bayramı öncesinde Çocuklara Bayramlık Kıyafet hediye ederek sevinçlerine ortak oldu.

Gece gündüz demeden, çocuklar hep gülsün diyerek faaliyetlerine hergün yenisini ekleyen Çankiri Çocuklari Koruma Derneği, "Ramazan Bereketi ile Geldi" diyerek Gıda yardımlarindan sonra çocuklarin kalplerine dokunmaya devam etti.

Bayramın mutluluğunu çocukların gözlerinde görelim diye gönüllülerimiz ve destekçilerimizin emanetleri ile çocuklarımiza bayramlık hediye ettiler. Bu konuda yardımcı olan Tuğra Bebe ve Burcu Giyime Teşekkür ediyoruz.


Çankırı Çocukları Koruma Derneği, faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Çocuklar hep gülsün diye, gece gündüz demeden koşturan Dernek yetkilileri, Ramazan ayında topladıkları yardımlarla ihtiyaç sahibi aileleri bizzat adreslerine giderek tespit ederek dağıtmışlar ve bu yaptıklarıyla da büyük takdir toplamışlardı.

Gıda yardımı dağıtımlarını tamamlayan Dernek yönetimi, yeni aldıkları bir kararla Ramazan Bayramı için ihtiyaç sahibi çocuklara Bayramlık kıyafetler hediye ediyor. Her biri birbirinden güzel Bayramlık elbise ve ayakkabılarla çocukları sevindirmeyi hedefleyen Dernek Yönetimi, “Bütün çocukların yüzü gülünceye kadar hizmete devam” diyor.

Bu haber 3276 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum