Çankırı'da Dünya'ya Gelen 2020 Yılının İlk Bebeklerine "Hilal Ve Esma" İsimleri Verildi

Her iki aile reisleri de bebeklerini kucaklarına almaktan duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Çankırı'da Dünya'ya Gelen 2020 Yılının İlk Bebeklerine "Hilal Ve Esma" İsimleri Verildi
01 Ocak 2020 - 21:58 - Güncelleme: 01 Ocak 2020 - 22:17

Hilal Ve Esma” Adlarını Aldılar

Yılın İlk Doğan Bebeklerini Ziyaret Ettiler

MHP Çankırı İl Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz ve yönetimi, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen beyin eşi Betül Esen hanım ile birlikte Çankırı Devlet Hastanesinde yeni yılın ilk bebeklerini dünyaya getiren anneleri ziyaret etti.

Çankırı Kadın Doğum Hastanesi'nde yılın ilk doğan bebekleri, “Hilal ve Esma” Çankırı Belediye Başkanının muhterem eşi Betül hanımefendi ile MHP Çankırı İl Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ziyaret edildi.

01.01.2020 Çarşamba günü sabaha doğru dünyaya gelen iki minik kız bebeklere hediyeleri verilerek; yeni yılda dünyaya gelen bebeklerinin ailelerine, vatana, millete hayırlı birer evlat olmaları dileği vurgulandı. MHP Çankırı İl Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz ve yönetimi, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen beyin eşi, Her iki Aileye ve Bebeklere Sağlık Mutluluk Esenlik Diliyoruz." Diyerek Hilal ve Esma Bebeklere Hediyelerini Taktılar.

Ziyaret sonra bir açıklama yapan, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen beyin eşi Betül Esen “Çankırı doğum evinde 2020 yılında dünyaya gelen bebeklerimizi ziyaret ettik. Her iki aileyi de tebrik ettik. İnşallah 2020 yılı hepimize başta Ülkemiz olmak üzere Çankırı’mıza hayırlar getirsin" dedi. Hilal ve Esma adını alan bebişkolarımızı da Cenab-ı Allah analı babalı ve sağlıklı büyütmeyi nasip etsin.” Dedi.

Hilal ve Esma adını alan bebeklerin anneleri, “Yeni yılda sabaha karşı doğan bebeklerinin, kendileri için sürpriz olduğunu söylediler. Bizi ziyarete gelen MHP Çankırı İl Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz ve yönetimine, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen beyin eşi Betül Esen hanımefendiye çok teşekkür ediyoruz.” Dediler. Her iki aile reisleri de bebeklerini kucaklarına almaktan duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Yetkililer ise, “Yeni yılın ilk bebeklerinin sağlıklı olduklarını söyledi.”

Çankırı Kadın Doğum Hastanesi çalışanları, “Çok mutluluk verici bir olay, yeni yılın sabah saatlerinde dünyaya gelen iki kız çocuğumuzun dünyaya gelmesi güzel. Ailelerin ve bebeklerin ekip arkadaşlarımızla beraber olması, ziyaretlerinizde bizi çok mutlu etti." Dediler.

Ziyaretler amacına ulaşarak son buldu.
Esma bebek annesinin kucağında.


Hilal bebek annesinin yanında.
 

Bu haber 3044 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum