Çankırı'da Faaliyet Gösteren Radyo Neşe 25 Yaşında

Radyo Neşe Yönetim Kurulu Başkanı Turan Harmancı, “25 yıldır bizleri yalnız bırakmayan Çankırı halkına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum." dedi.

Çankırı'da Faaliyet Gösteren Radyo Neşe 25 Yaşında
03 Kasım 2019 - 09:39 - Güncelleme: 03 Kasım 2019 - 09:46

Radyo Neşe 25 Yaşında

 

Türkiye Cumhuriyetinin ve halkımızın çıkarları doğrultusunda, Ülkemizin çağdaş çizgisinden de hareketle toplumu doğru bilgilendirmeye, aydınlatmaya, halkın nabzını tutmaya devam eden, Yaranlar ve şehitler diyarı Çankırı’da faaliyet gösteren Yerel, Ulusal basın ve bazı İnternet Medya sahipleri olarak 99.5 frekansında ‘Çankırı’nın En Neşeli Radyosu’ sloganıyla yayın yapan Radyo Neşe’yi 25. yıl kutlamasında yalnız bırakmadık.

 

Çankırı’da faaliyet gösteren Radyo Neşe geçtiğimiz Cuma günü 25’inci yıldönümünü kutladı. 25 yıl önce kurulan Radyo Neşe Çankırı halkının vazgeçilmez radyo frekansı olarak akıllara kazındı.

 

99.5 frekansında ‘Çankırı’nın En Neşeli Radyosu’ sloganıyla yayın yapan Radyo Neşe 25 yıldır farklı program ve tarzlarla Çankırı halkına hizmet etti.

 

Harmancı, “25. Yılımızı kutladığımız bu günlerde hızla değişen teknoloji ile birlikte kendimizi yenilemeye ve yayın grubumuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Dost ve samimiyetini hiçbir zaman esirgemeyen ve bizleri bu günümüzde hatırlayan sevgili meslektaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Yeni yayın dönemi ile birlikte farklı ve yepyeni programlarla Çankırı’ya hizmet etmeye devam edeceğini söyleyen Radyo Neşe Yönetim Kurulu Başkanı Turan Harmancı, “25 yıldır bizleri yalnız bırakmayan Çankırı halkına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Çankırı’nın en neşeli radyosu yeni yayın dönemi ile birlikte yepyeni programlarla devam edecek.” ifadelerine yer verdi.

 

25. Yaş günü buluşmasında konuşan www.haberci18.com İnternet Medya yayın yönetmeni Mustafa Çelik, “Demokrasiye katkı ve toplumun doğru bilgilendirilmesinde önemli bir misyon üstlenmiş olmanın bilinciyle hareket ettiklerinin altını çizerek, “Evrensel yayıncılık ilkeleri ve kamu yararını ön planda tutma sorumluluğumuzu asla unutmuyoruz. Bu güne kadar şehrimizde barışın, kardeşliğin ve sevginin güçlü, güvenilir sesi olan yerel, ulusal, bazı İnternet Medyası ve radyo yayını yapan arkadaşlarımızla birlikte bundan sonra da bu ilkelerden ödün vermeden yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Basın ahlak ve ilkelerinden ödün vermeden yoluna devam www.haberci18.com İnternet Medyası olarak Radyo Neşe’nin 25’inci yıldönümünü kutlar, yeni yayın döneminde başarılar dilerken, tüm çalışanlarını tebrik ederiz.

 

 

 

 

Bu haber 3786 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum