Çankırı'da M.D.'in Olayı ATV Ekranlarında

Komşusu tarafından kaçırıldığı iddia edilen 5 aylık hamile kadın Çankırı’da bulundu.

Çankırı'da M.D.'in Olayı ATV Ekranlarında
04 Aralık 2019 - 17:48

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un programda akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Programa katılan A.T., resmi nikahlı beş aylık hamile eşi G.T'nun komşusu tarafından kaçırıldığını 11 Kasım’dan itibaren kendisinden haber alınamadığını anlattı.

 

Saplantılı Komşu 5 Aylık Hamile Kadını Kaçırdı

 

Komşusu tarafından kaçırıldığı iddia edilen 5 aylık hamile kadın Çankırı’da bulundu.

 

Esra Erol’da programında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Programa katılan A.T., resmi nikahlı 5 aylık hamile eşi G.T.'nin komşusu tarafından kaçırıldığını 11 Kasım'dan itibaren kendisinden haber alınamadığını anlattı. Çorum’un Sungurlu ilçesinde gerçekleşen olayda programa eşini aramaya gelen A.T., eşi ve karnındaki bebeği için çok endişeli olduğunu ve bir an önce karısının kurtarılmasını istediğini söyledi.

 

A.T.'nin iddiasına göre, çiftin komşuları M.D., duygusal bir bağ beslediği G.T'yi hamileliğinin 5'inci ayında zorla kaçırdı.

 

5 aylık hamile kadın Çankırı'da bulundu

 

A.T, hamile eşine saplantılı olduğu M.D.'in karısının kendisine “Kocam senin karını çok seviyor, ne olur ilişkilerine karışma” dediğini iddia etti.

 

Programın canlı yayınında M.D. ve ailesinin hamile kadını alarak Çankırı'ya yerleştiği bilgisine ulaşılırken, yayını ihbar kabul eden Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Amirliği dün sabah saatlerinde eve operasyon düzenleyerek M.D ve eşi Y.D.'yi yakaladı. Komşu M.D.'nin gözaltına alındığı bildirildi.

Bu haber 7392 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum