Çankırı Devlet Hastanesi Doktorlarımızdan Tunç Tuçbilek Amaliyata Alınacak

Çankırı Devlet Hastanesinde görevli doktorumuz Tunç Tunçbilek geçirdiği rahatsızlıktan dolayı Ankara Gazi Üniversitesin’de yoğun bakımda yatmaktadır.

Çankırı Devlet Hastanesi Doktorlarımızdan Tunç Tuçbilek Amaliyata Alınacak
27 Şubat 2020 - 14:15 - Güncelleme: 27 Şubat 2020 - 17:41

Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Uzm. Dr. Tunç Tunçbilek'in Tedavisi Ankara'da Devam Ediyor

Doktorumuz Tunç Tuçbilek Bey Kalbinde Oluşan Pıhtıdan Dolayı Amaliyata Alınacak

Çankırı Devlet Hastanesinde görevli doktorumuz Tunç Tunçbilek geçirdiği rahatsızlıktan dolayı Ankara Gazi Üniversitesinde yoğun bakımda yatmaktadır.

Doktorumuz Sizden Dua Bekliyor!

www.haberci18.com İnternet Medyası Haber Merkezi Olarak Olayı Anında Duyduk Fakat; Felaket Tellallığı Yapmadan, Bilgi Kirliliğine Sebebiyet Vermemek İçin Doktorumuzdan Gelecek İyi Haberleri Alabilmek Şartıyla Bekleyelim, Gelişmeleri İse Bu gün Kamuoyu İle Paylaşalım İstedik.

Geçtiğimiz haftalarda Çankırı Devlet Hastanesinde göreve başlayan Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Uzm. Dr. Tunç Tunçbilek’in 24.02.2020 Pazartesi günü bir hastasını amaliyat ettikten sonra servisteki odasına geçerek dinlenmeye koyulduğu; ilerleyen dakikalarda ise bilinmeyen nedenlerden dolayı rahatsızlanmıştır. İlk tedavisi Çankırı Devlet Hastanesinde yapılarak (tıp dilinde SVO tanısı ile) Ambulans Uçakla ile Ankara Gazi Üniversitesi Hastanesine sevk edildiği bilgilerini edinebildik.

Sayın doktorumuza geçmiş olsun dileklerimizi yolarken, şu mübarek günler yüzsuyu hürmetine de Cenab-ı Allah şifasını versin. Tüm insanların şifasına vesile olan doktorumuz hepimizden dua beklerken dualarımızı eksik etmeyelim. Allah acil şifalar versin, tez zamanda aramıza dönsün İnşallah. Amin.


 
 

Bu haber 14324 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum