Çankırı Devlet Hastanesinde Sürekli Bozulan Tomografi Cihazının Altından Bilgisiz Personel Çıktı (Özel Haber)

Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu’dan Çankırı Devlet Hastanesinde sürekli bozulan tomografi cihazıyla ilgili itiraf gibi açıklama geldi.

Çankırı Devlet Hastanesinde Sürekli Bozulan Tomografi Cihazının Altından Bilgisiz Personel Çıktı (Özel Haber)
16 Aralık 2019 - 21:35 - Güncelleme: 17 Aralık 2019 - 09:03

Usta gazeteci admin Mustafa Çelik isyan etti, ateş püskürdü. Çelik, “Bir işi her zaman iyi yapmak için çalışın. İşinizi iyi yapmanız maaşınızın karşılığı değil, karakterinizin yansımasıdır.”Dedi.

 

Tomografi Cihazını Bilgisiz Personel Bozmuş!

 

Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu’dan Çankırı Devlet Hastanesinde sürekli bozulan tomografi cihazıyla ilgili itiraf gibi açıklama geldi.

 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, tomografi cihazına bakan sağlık çalışanlarının teknik donanım anlamında fazla bilgi sahibi olmadıklarını söyledi. Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik ile birlikte basın mensuplarıyla buluşan Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Çankırı sağlığında yaşanan sorunlarla ilgili geçtiğimiz basın toplantısında Çankırı Devlet Hastanesinde sürekli bozulan Tomografi cihazının neden yenilenemediği sorusuyla karşı karşıya gelmişti.

 

Tomografi cihazının sıklıkla bozulmasını kapasitesinin çok çok üzerinde kullanılmasına bağlayan Çivticioğlu’na karşı çıkan, memleket sevdasıyla yoğrulan bir iki gazeteci bizler, hastanede yönetimsel bir zafiyet oluştuğunu, sendikal vesayetçilerden oluşan birkaç kişinin kendi çıkarları doğrultusunda hastaneyi liyakatsiz kişilerle çalışamaz hale getirdiklerine dikkat çekmişti.

 

Sosyal Medya Paylaşımlarını Abes Karşıladık!

 

Çankırı İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya’nın tepkileri çeken sosyal medya paylaşımları hakkındaki soruya cevap veren İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik, “Ben o paylaşımı gördüm. Kendi işimizde abes karşıladık. Uyarıyı da yaptım. Biz ilgili müdürlerin bizle iyi olup da vatandaşa hizmet etmiyorsa ya da personele mobing yada sıkıntı oluşturuyorsa, bizim o kişi ile işimiz olmaz” dedi.

 

Sağlıkta Yönetimsel Zafiyet Kabul Edildi

 

Çivitcioğlu, son basın toplantısında itiraf gibi bir açıklamada bulunarak tomografi cihazına bakan sağlık çalışanlarının teknik donanım anlamında fazla bilgi sahibi olmadıklarını ifade etti. Bazı gazetecilerin ısrarla dile getirdiği yönetimsel zafiyeti haklı çıkaran açıklama sonrası meslektaşım Şeker, “Benim haklılığımı kabul ettiğiniz için size teşekkür ediyorum” dedi. Ak Parti’nin Çankırı’da kararsız bir tutum sergilediğini projeler ve planlamaların düşünülmediğinden yapıldığına değinen Şeker, “Bu kararsızlıkla bir yere varamıyoruz. Çankırı bir ileri bir geri gidiyor.

 

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in işçi çıkartmasında geçmişte personel rejimini kat be kat aşan işçi alımları ile Ak Parti’nin hiç mi, şuçu kabahati yok” diye sorduk. Al 400-450 kişiyi sonra ağla; yok böyle bir şey kardeşim suçlu kendinizsiniz dedik.

 

Çankırı’da Doktor Durmuyor!

 

Çankırı’ya doktor durmadığını söyleyen Çivitcioğlu,” Bizim Doktorlarımız buraya geliyor. Gelmekle ilgili problem yok. Ondan sonra ki süreçte biz burada durduramıyoruz. Özel hastanelere geçiyorlar. ‘Yükseğini yapacağız’ diye ayrılıyorlar. Farklı noktalara geçmek istiyorlar. En büyük sıkıntımız bu! Ama bunun asgariye indirebilmek adına personel genel müdürümüzle de görüşüyoruz. Biz bunun çalışmasını sayın bakanımıza da ilettik. İnşallah bunun takipçisiyiz.” dedi.

 

Şahsımız Ve Sahibi Olduğumuz Haber Sitemiz Hakkında Asılsız, Mesnetsiz Davalar Açarak Hakim, Savcılarımız ve Kamuoyunu Kandırmaya Yeltenen Sağlıkçılar Hakında Buradan Suç Duyurusunda Bulunuyoruz!

 

Gereği Neyse Yapılsın; En Ağır Şekilde Yargılansınlar 

 

Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu’dan Çankırı Devlet Hastanesinde sürekli bozulan tomografi cihazıyla ilgili itiraf gibi açıklama geldiğine göre de Sağlık-Sencilerin Adalet Sarayında yargılanmalarını, görevi kötüye kullandıklarından dolayıda başta Cumhuriyet Başsavcımız, hakim ve savcılarımıza seslenerek memlekete kazık atan bu kişilerin en ağır cezaya çarptırılmalarını istiyoruz.


Bu haber 4730 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum