Çankırı Eğitim Bir-Sen İl Başkanlığı Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

Başkan Yardımcısı Volkan Kavak, Kemal Pektaş, Ahmet Okçu ve Genç Memur-Sen yönetim kurulu üyesi Mahmut Öksüz’de tüm basın mensuplarının gününü kutladı ve başarılar diledi.

Çankırı Eğitim Bir-Sen İl Başkanlığı Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi
14 Ocak 2022 - 23:16 - Güncelleme: 15 Ocak 2022 - 13:41
10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle yerel, ulusal, internet medya, çalışan gazeteciler basın yayın kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya gelen Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Dönmez, ”Basının toplumda önemli bir görevi yerine getirdiğini belirterek, düşünce, inanç, kanaat ve ifade özgürlüğünün ancak basın özgürlüğüyle mümkün olabileceğini söyledi."

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Hacı Ali Dinlenme tesislerinde basın mensupları ile bir araya gelen Eğitim Bir Sen İl Başkanı Ahmet Dönmez, tüm basın mensuplarının gününü kutlayarak, “gazete emekçilerinin bir gününün olması çok güzel birşey” dedi.

10 yıldır Çankırı basını ile bir araya gelerek onların bu mutlu günlerine ortak olmaya çalıştıklarını da aktaran Dönmez, “mesai mefhumu gözetmeksizin vatandaşı bilgilendirme konusunda gayret gösteriyorsunuz.

Aynı gemideyiz Bizler eğitim alanında sizlerde basın sektöründe de ilimize en iyi hizmeti verme çabası içerisindeyiz. Memleket bizim, Çankırı bizim. Gücümüz ne kadar yeter, dilimiz ne kadar döner her daim birlikte olup şehrimiz için gayret göstereceğiz” dedi.

Başkan Yardımcısı Volkan Kavak, Kemal Pektaş,  Ahmet Okçu ve Genç Memur-Sen yönetim kurulu üyesi Mahmut Öksüz’de tüm basın mensuplarının gününü kutladı ve başarılar diledi.

Başkan Yardımcısı Volkan Kavak, "Kamuoyunun doğru bir şekilde bilgilendirilmesi için mesai mefhumu gözetmeden, tarafsız ve özverili bir şekilde emek harcayan ve meslek ahlakını gözeten medya mensupları olmazsa olmazımızdır. Bugüne kadar her açıklamamıza sınırsız destek veren basın mensuplarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan böyle de basın mensuplarımızın yanında olmaya, onlarla yakından çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Basın mensupları ise, toplantının kendilerini memnun ettiğini ifade ettiler.

Gerçekleştirilen organizasyona katılan basın mensupları da, Eğitim Bir Sen’in 10 yıldır basın mensuplarının günlerini kutlayarak bu mutlu günlerine ortak olduğunu dile getirerek teşekkür ettiler.


Bu haber 2093 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum