Çankırı Emniyet Müdürlüğüne Onurlu, Şerefli Mücadelesinden Dolayı Hep Birlikte Diyelim Maşallah

Çankırı’mızın huzurunun devamı için, vatandaşlarımızın huzurunun devamı için şerefiyle, onuruyla mücadele eden Çankırı İl Emniyet Müdürlüğümüzün tüm bireylerini canı gönülden ayakta alkışlıyoruz.

Çankırı Emniyet Müdürlüğüne Onurlu, Şerefli Mücadelesinden Dolayı Hep Birlikte Diyelim Maşallah
14 Mayıs 2019 - 04:03

41 Kere Maşallah, Cenab-ı Allhah Yardımcıları Olsun İnşallah

 

Çankırı’da Uyuşturucu Operasyonu

 

Çankırı’da düzenlenen operasyonda 45 adet reçeteye tabi ilaç ve 3,89 gram skunk maddesi ele geçirildi.

 

Çankırı Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucuyla mücadele kapsamında yapılan çalışmada iki araçta inceleme yapıldı.

 

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni

 

Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan sokak çalışmaları neticesinde;

 

08.05.2019 günü saat: 23:20 sıralarında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince A.G., O.G. ve M.K. isimli şahısların aracında yapılan arama sonucunda 3,22 gr SKUNK maddesi ve 2 adet bıçak ele geçirilmiştir. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce A.G., O.G. ve M.K. isimli şahıslar hakkında “TCK-191” suçundan (Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak ya da Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak) tahkikat yapılmıştır.

 

08.05.2019 günü saat: 21:50 sıralarında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince F.H.E. isimli şahsın aracında yapılan arama sonucunda 45 adet Kırmızı-Yeşil Reçeteye Tabi Hap ve 0,67 gr SKUNK maddesi ele geçirilmiştir. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce F.H.E. isimli şahıs hakkında “TCK-191” suçundan (Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak ya da Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak) tahkikat yapılmıştır.

 

Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar başarılarımızın ve halkımızın huzurunun devamını sağlayacaktır.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 

Bu haber 2199 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hasan Harput
    1 yıl önce
    İlimizin gururu İl Emniyet Müdürümüz ü ve Narkotik şube müdürlüğümüzü teprik ediyorum bir Çankırılı olarak sizlerle gurur duyuyorum.