Çankırı Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy Huzur Toplantısı Düzenlendi

Toplantıda; trafik ile ilgili sorunlar, asayiş suçları ve bu suçlarla etkin mücadele ve çeşitli konularda görüş ve öneriler belirtildi.

Çankırı Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy Huzur Toplantısı Düzenlendi
06 Aralık 2019 - 19:43 - Güncelleme: 06 Aralık 2019 - 23:19

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni

 

Çankırı Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğü’nce 03.11.2019 günü saat 15:00’de İl Emniyet Müdürlüğü Makam Toplantı Salonunda İl Emniyet Müdürü Sayın Sadettin Aksoy başkanlığında İl Emniyet Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, Polis Merkezi Amirimiz ve Mahalle Muhtarlarımızın katılımıyla Sorumluluk Alan Huzur Toplantısı düzenlendi.

 

Toplantıda; trafik ile ilgili sorunlar, asayiş suçları ve bu suçlarla etkin mücadele ve çeşitli konularda görüş ve öneriler belirtilmiştir. Görüş ve önerilerin uygulamaya geçirilmesi için de diğer kurumlarla bağlantı içinde olunup Emniyet Müdürlüğümüzün Başkanlığında sorunlara çözüm getirmek için gerekli çalışmaların yapılacağı belirtilmiştir.

 

Huzur toplantısında, Polis-Halk ilişkilerinin geliştirilmesi ile vatandaşlarımızın şikâyetlerinin tespiti ve sorunların çözümüne yönelik yapılmasından dolayı muhtarlarımız ve diğer katılımcılar bu tür toplantıların çok faydalı olduğunu belirterek İl Emniyet Müdürümüz Sadettin Aksoy ve emniyet personeline teşekkürlerini ilettiler.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 

 

 

 

 

            


Bu haber 2644 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum