Çocuklarımızın Yüzü Güldü

“Sayın Bakanımıza ve Çankırı sporunu temsil eden yetkililerimize şükranlarımızı sunarız."

Çocuklarımızın Yüzü Güldü
15 Mayıs 2020 - 18:58 - Güncelleme: 16 Mayıs 2020 - 10:44
Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında video konferans yöntemiyle şiir okuyan ve farklı etkinliklerle katkıda bulunan sporculara Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun selamıyla satranç takımı hediye etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun geleceğimizin teminatı çocuklarımıza hediye olarak gönderdiği santranç takımları, sporcuların evlerini ziyaret eden Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görevli antrenörler tarafından tek tek teslim edildi.

Bakan Kasapoğlu’nun hediyelerinden dolayı son derece mutlu olan sporcular ve aileleri bu anlamlı davranıştan dolayı tüm yetkililere teşekkür ettiler.

Hediyeleri son derece anlamlı bulduklarını ifade eden bazı sporcular; “Sayın Bakanımıza ve Çankırı sporunu temsil eden yetkililerimize şükranlarımızı sunarız. Karantinadan dolayı sportif ve sosyal hayattan oldukça uzak kaldık. Antrenmanlarımızı evlerimizde yapmaya çalışıyoruz. Her ne kadar salonlarımızın ve sahalarımızın yeri tutmasa da yapacak başka bir şey yok. Hediyeler çok anlamlı. Satranç oynayarak moral ve motivasyon depolayacağız” diye görüşlerini aktardılar.
 
Bu haber 5870 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum