Çankırı Gençlik Ve Spor İl Müdürü Gidici mi? (Özel Haber)

Soyadı gibi şehirde gerginlikler yaratan Çankırı Gençlik Ve Spor İl Müdürü kabak tadı verdi. Dosyası şaibelerle dolu olmaya başladı.

Çankırı Gençlik Ve Spor İl Müdürü Gidici mi? (Özel Haber)
25 Ağustos 2019 - 10:01

Şube müdürünü odasına çağırıp bana Bakan birşey yapamaz; sizin Çankırı siyasetçilerinizde bir şey yapamaz, gücünüz yetmez diyen bu adamı kim koruyor?

 

Soyadı gibi şehirde gerginlikler yaratan Çankırı Gençlik Ve Spor İl Müdürü kabak tadı verdi.

 

Bu Adamı Yollayın Şehirden

 

Soyadı gibi gerginci olan şahsın paylaştığı çirkin saldırıyı hemen, “AK Parti Çankırı İl Başkanı, Çankırı Milletvekillerimiz, Cumhurbaşkanlığımız, Başbakanlığımız ile paylaştık.”

 

Birileri torpille oturtur bir koltuğa oda cebini doldurur. Bizim hakkımızı gasp eder sonrada iyi iş yapmış, zafer kazanmış gibi sokaklarda gezerek çığırtkanlık eder. Bizden söylemesi alın görevden bu adamı.

 

Haber Sitemizde Yayınladığımız “Milyonluk Vurgun İddiası” Haberimizden Rahatsız Oldu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce 07.08.2019 tarihinde yapılan Sabiha Anne Kız Yurdu A Blok İçerisinin Boyanması İşi ile ilgili ihale şaibelerle dolu. Çankırı Gençlik Spor İl Müdürlüğünde Vurgun mu Yapıldı? Bu İddialar Doğrumu? Diye resmi belgelerle haber yapmıştık.

 

www.haberci18.com internet medyası haber sitemizde yayınladığımız “Milyonluk Vurgun İddiası” başlıklı haberimizden rahatsız olan Çankırı Gençlik Ve Spor İl Müdürü Gerginci başta şahsımız olmak üzere, kendi elleriyle hazırlayıp, yazıp çizdiği şablonlu hiç çekinmeden yayınladığı yazılı metni kamuoyu ile paylaşıyoruz.

 

Ekrem Gerginci, “Ciguli, AK ve avaneleri; daha ne kadar aşağılaşıp dibe vuracaksınız izleyelim görelim… gibi ifadelerini sosyal medyada paylaşma terbiyesizliğine baş vurmuştur.”

 

Yaptığımız uğraşlar sonucu kendisini bir şey sanan, müdürlük sıfatı taşımasını bilmeyen şahsın paylaşımını anında yakalayıp masa üzerimize indirdik.

 

Bu Müdürün Ne İş Yaptığı Merak Edilmeye Başlandı!

 

Sorgulayın bu insanı… Daha hala bizi tehdit ediyor. Rahat durmuyor.

 

Utanma duygusunu yitirmiş bir kurum müdürü Çankırı’da daha hala niye bekletiliyor? Bu insan hakkında çıkan iddialar ve dedikodulardan sonra Çankırı’yı yönetenler susma hakkını mı kullanacak?

 

Gençlik Spor İl Müdürü; çalışanlarına yaptığı eziyet ve saygısızlık yetmezmiş gibi bir de yolsuzluğa mı başladı artık! Gitsin bu adam bizim memleketimizden! Adalet nerdeeee?

 

Şehrin değerli İnternet medya admini Mustafa Çelik’e, Milletvekillerine, siyasi parti yöneticilerine, şehrin idarecilerine, çalışanlarına Çankırı Gençlik Ve Spor İl Müdürü Gerginci tarafından sosyal medya üzerinden çirkin saldırı yapıldı. Adama bak hiç birimizi tanımıyormuş.

 

Sayın müdür ilk önce diklenmeyi değil, dik durmayı öğren. Sana ilk tavsiyemiz budur. Biz Çankırı yaran kültürü ile doğup büyüyen, yaran kültürü hamuru ile yoğrulan Çankırı ve Çankırılı insan sevdalısı Karatekin Mahallesi, Damlamca sokak, Tahta Köprü (Acı Su bebeleriyiz). Sen ise şehirde üç günlük misafirsin. Dağdan gelip bağdaki insanlara saldırmak ne demek? Bu gücü nereden, kimden aldın da erkekleşiyorsun yaranlar, şehitler diyarı Çankırı’da?

 

Biz seni misafir diye aldık baş üstü yaptık, örnek vermek gerekse ikram olarak mısır kavurgası döktük önüne, eteğine yesin diye ama; sen ne yaptın eyvah bu mısır kavurgası, bilmem nere mi yaktı diye eteğini yere döktün, bütün işin içerisine ettin. Kısacası mısır kavurgasını efendice yiyemedin.

 

Çankırı’nın hizmetkarı olduklarını her fırsatta beyan eden Sayın Salim Çivitcioğlu vekilimiz, Sayın Muhammet Emin Akbaşoğlu vekilimiz, hatta Sayın Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen ve ilimizin Valisi Sayın Hamdi Bilge Aktaş beye, Sayın Cumhuriyet Başsavcımıza, Sayın İl Emniyet İl Müdürümüze soruyorum, “Hizmetkarı olduğunuz bu memlekette beytül mala el uzatanlara sessiz mi kalacaksınız.” Bu kadar olaydan sonra hala bu adamı koruyan, kollayan arkadaşlar sizlerde vebal altındasınız.

 

Çankırı’mızda maalesef Ak Parti içerisine çökmüş, rant, ikbal, makam ve mevki için bin bir türlü desise ve hile ile yolsuzluk ve usulsüzlüklere imza atıldığı, daha düne kadar hiç bir şeyleri olmayanların bu gün iş adamı, müteahhit görünümde oldukları, teşfik ve buna benzer ihalelerle milleti ve devleti zarara uğrattıkları alenen görülmektedir.

 

Kendi Memleketinde Bile Abidük Gübüdük (Alavere Dalavere)İşlerle İlgilenmiş

 

Gerginci “Doğup büyüdüğü memleketinde dahi ulusal ve yerel gazetelere manşet olmuştu”

 

01 Nisan 2016 tarihinde yayınlanan haberlere göre de, Haliliye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü ve Şanlıurfaspor Genel Koordinatörü Ekrem Gerginci’nin hem devlet memuru olduğu için devletten maaş aldığı öte yandan görevlendirme ile Şanlıurfaspor’dan yüklü miktarda maaş ve prim aldığı iddia edilmişti. Bu haber ulusal ve yerel medyalarda da yer alarak büyük yankı uyandırmıştı. (Bu satırlar Urfa Medyasından alınmıştır.)

 

Vatandaş kimi kime şikayet edeceğini bilemez hale gelmiş, hakkını nasıl arayacağını şaşırmış, memleket üç beş çakalın eline kalmıştır. Sizden bu gidişe dur demenizi, el atmanızı, davaya, millete ve devlete zarar veren bu çeteleri ortadan kaldırmanızı beklemekteyiz.

 

Çankırı’ya getireceğiniz il müdürleri kimsenin değil milletin adamı olsun, Cemaat ve tarikatların güdümünde değil, davanın adamı olsun, hesabi değil hasbi olsun, makam, mevki ve cep doldurmanın derdinde değil, hakkın rızasının, milletin duasının derdinde olsun. Birilerinin adamı, uzaktan kumandalı değil, vicdanen, ahlaken rızayı ilahiyi gözeten, hakkın yolunda, halkın yanında olsun.

 

Yar Şaçların Lüle Lüle, Gerginci Sana Güle Güle

 

Çankırı'da Üç Gün Daha Misafirsin

 

Gerginci’nin, Sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımını Çankırı Adalet Sarayı koridorlarına taşıyacağımızı bildirerek, çirkin paylaşım yapan zatı muhteremi şiddetle kınıyor, şehrimizde daha fazla kalmasını istemiyoruz.

 

Çankırı Gençlik Spor İl Müdürü Hakkında Çıkan Dedikodu ve İddiaları Temizlemeden Gitme ALLAH İçin…

 

Çankırı gençlik spor il müdürü hakkında çıkan dedikodu ve iddialar

 

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce 07.08.2019 tarihinde yapılan Sabiha Anne Kız Yurdu A Blok İçerisinin Boyanması İşi ile ilgili ihale ve Sabiha Anne Yurdunda 15 M2 alçıpan duvar işinin 3.000 TLye mal olduğu halde bu işin 90.000 TL ye ihalesiz bir şekilde verildiği ile ilgili de söylentiler vardır.

 

Diğerleri:

 

1-Kulüplere kesilen faturaların incelenmesi. Demir Spor kulübü ve Gençlik Spor Kulübü 2-Fotoğraf makinası ihalesinin incelenmesi (1.500 tl fazla para çekmecesine koyması) 3-Pikap ihalesinin incelenmesi (10.000 tl fazla paranın incelenmesi) 4-Binek araç ihalelerinin aynı şahısta kalmasının incelenmesi.? 5-Resmi gazete de Mevcut Taşeron temizlik firmaları ile (Simge ) devam edilmesi yönünde yayınlanmış kararı olmasına rağmen Temizlik firmasının sahibinin aranarak seninle çalışmak istemiyorum diyerek firmanın hizmetten çekilmesini sağlayarak yeni firmaya vererek devletin zarara uğratılmasının incelenmesi 6-Eğitim öğretim dönem boyu makam aracı ile 2 çocuğunu sürekli okula götürüp getirilmelerinin incelenmesi 7-Yanında çalışan şoförün sosyal medya yolu ile şantaj yaparak tehdit edilmesinin incelenmesi.? 8-Mesai saatlerinde çalışan bayanların kendi özel işine görevlendirmesinin incelenmesi.?(Eşine Yaprak sarması yapmaları) 9-Devletin arabası ile Ankara’dan kaynanasının aldırılmasının incelenmesi.? 10-Ailesi ile özel olarak yediği yemeklerin faturalarının kulüpler üzerinden ödenmesinin incelenmesi.? 11-Misafir hanede kurum çalışanı olmayan birinin ücretsiz olarak sürekli konaklamasının sağlanması.? 12-Gençlik spor kulübünden 1074 spor kulübünün yemek bedeli olan 5.000 lira ödenmesinin incelenmesi.? Nokta.

 

 

İşte Gerginci'nin sosyal medyadaki paylaşmı. Takdir kamuoyunun.

Bu haber 5172 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • maalesef
  6 ay önce
  Çankırı da kaç tane Müdür Çankırılı bulun hadi. Kendi memleketlerinde hiç bir şey olamayanlar gelip Çankırıda herşey oluyor. Çankırı nın insanı da oturup bakıyor ama gidip yine kendine bu durumu layık görenleri destekliyor. Yapacak bir şey yok. Durum bu.
 • 7 ay önce
  Koruyanlar birisi büyük elçi birisi bakan. Sporcusundan haberi olmayanlar memleketi yönetiyor. Milli sporcusuna tavır yapan müdürlük. Yerine kim gelecek aynıları. Görüşülenler kimler bunlarıda araştırın.
 • 7 ay önce
  Alparslan ın bizlere armağan ettiği Türk yurdunun yaran diyarında yapılanlara bak. Her kurumda görev değişimi şart artık. Daha fazla kişinin görüşü değişmeden sevgili siyasetçilerimiz bunu yapmalı. Her kurumu kurcalarsanız neler çıkar neler. Sil baştan herşey hizmet sevdalısı insanlarla değişmeli. Al hastaneyi, vur Gençlik spor a. Bu Çankırı emanet edildiği gibi yönetilsin duamız olsun.
 • çankırılı
  7 ay önce
  Gençlik Spor Müdürüyle Özel İdare Genel Sekreteri Hasan Yıldız'ın dokunulmazlığı var. Çankırıda Hasan Yıldız 20 yıldır Genel Sekreterlik yapıyor hala. Hiçmi o gerevi yapacak Çankırılı yok hayret yazıklar olsun.
 • Mustafa Topçu
  7 ay önce
  Şehrin tek yüzme havuzu yıkılırken kurban kesenlerin ve bugüne kadar tek çivi bile çakmayanların, o fotoğraf karesinde bulunanların hepsinin gitmesi lazım. Vekilinden müdürüne kadar...
 • Nisa
  7 ay önce
  Bu adamı Ak partinin eski il başkanı sayesinde kalmadımı Ak partiye neden hakaret ediyor dengesiz?
 • 7 ay önce
  Sadece omu var? Bütün müdürler aynı. Dagdan gelip bagdakini kovmuya çalışıyorlar. Hepsi de aynı. Makam mevki geçicidir bilmiyorlar.