İYİ Parti Belediye Başkanı, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyesi Adayları Listesi

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi İYİ Parti Çankırı İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyeleri Aday Listesini açıkladı.

İYİ Parti Belediye Başkanı, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyesi Adayları Listesi
21 Şubat 2024 - 18:35
İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyesi Adayları Listesi

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi İYİ Parti Çankırı İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyeleri Aday Listesini açıkladı.

Geçtiğimiz hafta sonu sürpriz bir kararla Mehmet Ali Karamemiş'i Çankırı Belediye Başkan adayı gösteren İYİ Parti belediye ve il genel meclis listeleri şöyle oluştu:

Açıklanan listede İl Genel Meclisi Adaylarında, “Mustafa Çağlar ve İsmail Çiçek’ isimleri yer aldı.

Belediye Meclis Üyesi Aday Listesinde yer alan isimler ise şu şekilde sıralandı;

“Satılmış Irmak, Erol Çanakçı, Abdullah Kedersiz, Zeki Şentürk, Mahir Buran, Cengizhan Tekin, Hasan Hüseyin Erbil, Zehra Sibel Tomak, Murat Karakuş, Dursun Cebeci, Satılmış Sert, Doğan Akça, Asım Serbest, Şaban Yücetürk, Mustafa Kaynar, Ali Özyılmaz, Adil Çalışkan, Mustafa Açıkgöz, Ali Taşçı, Burak Civelek, Naim Güngör, Ulviye Bıyıklı.


Kontenjanlar; Aysema Yücetürk, Zeki Gürdal Karaoğlu, Ali Serhat Kalaycı”
İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Karamemiş, “Değerli Çankırılı hemşerilerim, kıymetli yol arkadaşlarım, Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğindeki Cesurlar Hareketi’nin bir neferi olarak, kuruluşundan bu yana görev aldığım İYİ Partimizin Çankırı Belediye Başkan Adayı olarak huzurlarınıza çıkmış bulunuyorum. Şimdi, ata toprağım Çankırı’ın layık olduğu şekilde yönetilmesi, en iyi hizmeti alması, Çankırımızı ve değerlerini Ülkemize ve dünyaya tanıtmak için göreve talibiz.

İYİ belediyeciliği Çankırı ile tanıştırmak ve hemşerilerime hizmet etmek için hazırım. Yolumuz İYİ’likle dolu olsun, Allah utandırmasın…” dedi.

Saygılarımla…

Mehmet Ali Karamemiş=>İYİ Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı

Bu haber 4022 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Yusuf Demir
  1 ay önce
  Listeyi inceledim de bakıyorum İP iflas durumunda yazacak isim bulamayınca karı koca aynı listede.
 • Tuncay Hoca
  1 ay önce
  Çankırı bu İP den aday olan Karamemiş'i Kuruyemiş gibi yer ben size söyleyeyim.Kendilerinin çok iyi Ülkücü olduğunu zannettiğim arkadaşlar da ne hikmetse İP e geçmişler.Memlekete bir nefer olarak hizmet etmek yerine illa bir ünvan olacak,illa bir baş olacaksınız değil mi.Merak ediyorum hangi yeteneğinizle milleti yönetmeye talip oluyorsunuz.Vesselam...