1000 Başarılı Öğrencimiz Sınavlara Hazırlanma Olanağı Bulacaklar

Çankırı Konfederasyonu olarak desteklediğimiz “Yapay Zeka Destekli Online Kurs” programı bünyesinde 1000 başarılı öğrencimiz sınavlara bilgisayar başında, etkileşimli bir şekilde hazırlama olanağı bulacaklar.

1000 Başarılı Öğrencimiz Sınavlara Hazırlanma Olanağı Bulacaklar
18 Şubat 2024 - 11:34 - Güncelleme: 18 Şubat 2024 - 11:42
Çankırı Konfederasyonunun Destekleriyle 1000 Başarılı Öğrenci Sınavlara Hazırlanacak

Programa Valimiz Mustafa Fırat Taşolar, Ilgaz İlçe Kaymakamımız, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Çankırı İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Ankara ve İstanbul’da bulunan Çankırı Dernekler Federasyon Başkanları, Çankırı’da faaliyet gösteren bazı Basın Temsilcileri, Çankırı Konfederasyonunun destekleriyle 1.000 başarılı öğrencinin sınavlara internet üzerinden, yapay zeka desteğiyle hazırlanmaları için başlatılan programın lansmanına katıldılar.

Kaptan Mustafa Can, “Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamalıyız
.”

Kurucu başkanlığını üstlenen Çankırı Konfedarasyonu destekleriyle Tekuzem ile işbirliğine giderek bin başarılı öğrencimizin sınavlara internet üzerinden hazırlanmaları için bir program başlattı.

Program Ilgaz Nolana Mountain Resort’de düzenenlenen bir toplantıyla, başta Çankırı valimiz
Mustafa Fırat Taşolar olmak üzere, il ve ilçe yöneticilerimize sunuldu.

Çankırı Konfederasyonu Genel Başkanı Kaptan Mustafa Can, açılışta yaptığı konuşmayı toplantıda hazır bulunan hazurun ile paylaştı.

Kaptan Mustafa Can, “Büyük Atatürk önderliğinde verilen Kurtuluş Savaşı kazanıldıktan sonraki en büyük savaşımız ise cehalete karşı verildi.
Yüzlerce yıldır olanaklardan uzak kalan, okuma yazma oranının bile yüzde 10’ları geçemediği Türk yurdunda hızla eğitim seferberliğine başlandı. Ve tüm bunlar yapılırken fırsat eşitliği hep ön plana alındı.” Dedi.

Can konuşmasına şöyle devam etti: Naçizane benim de Çankırı’nın Orta ilçesinin Karaağaç köyünden çıkıp dünya denizlerinde Türk bayrağı dalgalandırmamı, bugün burada Kaptan Mustafa Can olarak bulunması sağlayan işte bu yüksek Cumhuriyettir. Artık 2024 yılındayız ve dünya eskisinden çok daha hızlı değişiyor. Bizler de her alanda olduğu gibi eğitimde de çağı yakalamak zorundayız.

İşte bugün Çankırı Konfederasyonu olarak desteklediğimiz “Yapay Zeka Destekli Online Kurs” programı bünyesinde 1000 başarılı öğrencimiz sınavlara bilgisayar başında, etkileşimli bir şekilde hazırlama olanağı bulacaklar.

Öğrencilerimiz, TYT, LGS, AYT ve GYGK sınavlarını içeren kursumuzda ayrıca rehberlik hizmeti de alabilecekler.

Çankırı Konfederasyonu olarak, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızın eğitimde fırsat eşitliğini yakalayabilmeleri için çalışıyoruz. Ailelerimizin bütçesini etkilemeden, öğrencilerimizin eğitim ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için varız.

Hemşerilerine odaklanmış STK’ların da önceliklerinin gençler ve çocuklar olduğunu düşündüğümüz için büyük bir gururla imza attığımız bu projenin Çankırımıza hayırlı olmasını diliyorum. Çankırı için hayırlı olan Türkiyemiz için de hayırlı olacaktır.” İfadelerini kullanarak konuşmasını bitirdi.

Program amacına ulşarak son buldu.

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak'ta, "İyi dersler çocuklar." diyoruz.

Bu haber 2724 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum