Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Gelecekteki Yuvalarını Gezdi

Gökşenli, "ÇAKÜ MYO’nun yarım asırlık geçmişi ile alanında Türkiye’nin önde gelen Meslek Yüksekokullarından biri olduğunu söyledi."

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Gelecekteki Yuvalarını Gezdi
22 Nisan 2019 - 19:26

Gelecekteki Yuvalarını Gezdi

 

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik Elektronik Teknolojisi Alanı öğrencileri ve öğretmenleri Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Atölye ve Laboratuvarlarında teknik ve bilgilendirme gezisinde bulundu.

 

Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlileri eşliğinde yapılan bu teknik gezide öğrencilere laboratuvarlarda yapılan çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgiler verilerek öğrencilerin soruları cevaplandırıldı.

 

Gezi sonunda Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Nurettin Gökşenli öğrencilere “Teknik Eğitim ve Ara Elemanın Ülkemizdeki Önemi” hakkında bilgilendirme yaptı.

 

Gökşenli, ÇAKÜ MYO’nun yarım asırlık geçmişi ile alanında Türkiye’nin önde gelen Meslek Yüksekokullarından biri olduğunu söyleyerek, “ Okulumuz nitelikli eleman yetiştirme ve eğitim kalitesi ile ülkemizin prestij eğitim kurumlarından biri olmanın haklı gurunu yaşamaktadır. Günün şartlarına ve istihdama yönelik açtığımız yeni bölümleri ile siz gençlerimizi güvenle geleceğe hazırlamak için okulumuza bekliyoruz.” Dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 2472 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum