Milli Eğitim Bakanlığından Meslek Lisemize Başarı Belgesi

İlimiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salgın sürecinde çalışmaları ile herkesin takdirini toplamıştı.

Milli Eğitim Bakanlığından Meslek Lisemize Başarı Belgesi
20 Aralık 2020 - 12:10 - Güncelleme: 21 Aralık 2020 - 09:11
Koronavirüs pandemisi nedeniyle olağanüstü zamanlardan geçtiğimiz bir dönemde Meslek Liseleri pandemiyle mücadelede ihtiyaç duyulan ürünleri seri bir şekilde üreterek sağlık çalışanlarının ve toplumun hizmetine sunuyor.

Bakanlığımızdan (Çankırı EML Ve MTAL) Meslek Lisemize Pandemi Başarı Belgesi

İlimiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salgın sürecinde çalışmaları ile herkesin takdirini toplamıştı. Lisemiz salgın sürecinde dezenfektan, maske, tek kullanımlık tulum, yüz siperliği, yeni hastanelerimizin yapımında ihtiyaç duyulan elektrik ve elektronik malzemeler üretiminde büyük rol oynadı.

Belgede, şu ifadelere yer verildi:

"Kovid-19 salgını sürecinde öncelikle bakanlığımıza bağlı okul ve kurumların ihtiyaç duyduğu hijyen ürünlerini (maske, yüzey temizleyici, tulum, hijyen standı, ateş ölçer, siperlikli maske gibi) AR-GE faaliyetleri ve üretimleri için yapmış oldukları özverili çalışma ve vermiş oldukları değerli katkılarından dolayı tüm personelimize ve öğrencilerimize teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim."

Bu sebeple emekli olan Okul Müdürümüz İsmail Karabasmaz, Müdür Yardımcımız Nilgün Kaya ve Bekir Engin Uysal, Kimya Alan Şefi Emine Demirci, Kimya Atölye Şefi Ülgen Ömür, Elektrik Elektronik Alan Şefi Alim Emre Derelli ve Elektrik Elektronik Atölye Şefi Kasım Karatekin'e müdürlüğümüz toplantı salonunda Başarı Belgeleri takdim edildi.

Başarı Belgesi Takdim töreninde konuşan Öztürk, "Meslek Liselerimizin bu süreçte yaptıkları hiçbir zaman unutulmayacak. Meslek Liselerimizin üretimin temel taşını oluşturma konusunda yüreklendirilmeleri adına sürekli çalışmaktayız. Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve idarecilerimize yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çelik, “Meslek Lisesi olarak böyle bir çalışmanın içerisinde bulunmak virüsle mücadeleye destek vermek bizleri ziyadesiyle memnun etti dedi.

Çelik, “MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğümüz  Covid - 19 la mücadele kapsamında Okulumuz adına bir teşekkür ve başarı belgesi yollayarak bizleri onure etmişlerdir. Bu başarı bir ekip başarısıdır.” İfadelerine yer verdi.”


www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, “Salgın sürecini önleyici çalışmaları nedeniyle Meslek Lisemizle büyük gurur duyduğumuzu bir kez daha belirterek bu süreçte katkı sağlayan, bu belgenin alınmasında emeği geçen bütün personelimize tüm öğretmenlerimize, okul ve kurum yöneticilerimize, öğrencilerimize teşekkür ederiz.


Bu haber 5809 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Dertli
  3 ay önce
  Hay maşallah kardeşlerime. Başta Milli Eğitim Müdürü ve okul müdür olmak üzere öğretmen arkadaşları ve onların kıymetli öğrencilerini tebrik ediyorum. Yürüyün gençler meydan sizindir.
 • 18 li
  3 ay önce
  EML li başta okul müdürü olmak üzere Müdür Yardımcıları,bölüm şefleri ve adı geçen değerli öğretmenlerimizi ve geleceğimizin teminatı çok kıymetli öğrencilerimizi tebrik ediyor ve daha büyük başarılara imza atacağını ümit ediyor, kolaylıklar diliyorum.