Çankırı Motosiklet'ten 23 Nisan Korteji ve Korgun Çocuk Evlerine Ziyaret

Şehir içinde yapılan kortejin ardından motosikletleriyle Korgun'a giden dernek üyeleri Korgun İlkokuluna yapılan 23 Nisan etkinliklerini izleyerek çocuklarla birlikte keyifli vakit geçirdikten...devamını okuyunuz.

Çankırı Motosiklet'ten 23 Nisan Korteji ve Korgun Çocuk Evlerine Ziyaret
24 Nisan 2019 - 19:17

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında motosikletlerle Çankırı'da kortej düzenleyen Çankırı Motosiklet Derneği yapılan şehir kortejinin ardından Korgun Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğüne ziyaret düzenleyerek çocukları sevindirdi.

 

Karatekin Parkında toplanan Çankırılı motosikletçiler Çankırı Emniyet Müdürlüğünde görevli motosikletli polis memurlarıyla birlikte motosikletlerle Çankırı sokaklarını gezerek bayramı kutladılar. "Bu anlamlı ve dünyada tek olma özelliğine sahip günün gururunu yaşamaktayız" diyen Çankırı Motosiklet Derneği Başkanı Alpaslan Koç "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları nedeniyle Çankırı Motosiklet Derneği olarak toplanmış bulunmaktayız. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anarak tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz" şeklinde konuştu. 

 

Şehir içinde yapılan kortejin ardından motosikletleriyle Korgun'a giden dernek üyeleri Korgun İlkokuluna yapılan 23 Nisan etkinliklerini izleyerek çocuklarla birlikte keyifli vakit geçirdikten sonra Korgun Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğüne giderek buradaki çocuklarla sohbet edip şarkılar söyleyerek bilek güreşi, halı saha maçı gibi oyunlar oynadılar. 9 - 2 skorla biten halı saha maçının galibiyetliğine sevinen çocuklar motosikletlere binerek gezdikleri için mutlu olduklarını belirttiler ve daha sonra tekrar gelmeleri için dernek üyelerinden söz aldılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 2849 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum