Çankırı Özel Final Eğitim Kurumları Yeni Eğitim Öğretim Yılında Hazır

Kurum Müdürü Serkan Öcal, "2021-2022 eğitim öğretim yılına başlamış bulunmaktayız. Ülkemiz ve eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olsun." DEDİ.

Çankırı Özel Final Eğitim Kurumları Yeni Eğitim Öğretim Yılında Hazır
13 Eylül 2021 - 13:46 - Güncelleme: 13 Eylül 2021 - 13:53
Çankırı Özel Final Eğitim Kurumları yeni kadrosuyla bir araya gelerek yeni eğitim öğretim yılında hazır olduğunu ifade etti.

Çankırı Özel Final Eğitim Kurumları 2021-2022 eğitim öğretim yılında öğrencilere daha iyi hizmet verebilmek için kadrosuna duayen isimleri ekleyerek öğrencilere kaliteli eğitim vereceğini ifade etti.

Kurum Müdürü Serkan Öcal, "2021-2022 eğitim öğretim yılına başlamış bulunmaktayız. Ülkemiz ve eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için elimizden gelen desteği sağlayarak onları en güzel üniversitelerde görmek için çabalıyoruz. Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüsle mücadele kapsamında öğretmen kadromuz PCR testleri ve aşılarını yaptırmakta. Bu pandemi sürecinde öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin sağlığı açısından dezenfektan ve maske kullanımına özen göstermeye devam edeceğiz. Dershanemizdeki sınıflarımız düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Bu süreçte kadromuza yeni dahil etmiş olduğumuz branşının duayen isimleri ile geleceğimizin teminatı gençlerimiz için başarıya giden yolu bir adım daha yaklaştırıyoruz." İfadelerine yer verdi.

Bu haber 3027 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum