Çankırı Şehit Ve Gaziler Derneği Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

Şehitlerimizin Aileleri Ve Gazilerimiz Adına Türkiye Gaziler Ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şube Başkanlığı Çankırı Şehit Ve Gaziler Derneği Başkanlığı Kurban Bayramı Mesajı Yayınladı.

Çankırı Şehit Ve Gaziler Derneği Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
29 Temmuz 2020 - 20:55 - Güncelleme: 30 Temmuz 2020 - 10:48

Mesajı

Dernek Faaliyetlerimizin başlamasının 1.nci yıldönümünde gösterdiğiniz teveccüh ve destek ile; Çankırı içinden ve Çankırı dışından bu güne kadar bizleri yalnız bırakmayan Gönül Dostlarımız Can hemşerilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Gayemiz Gazilerimiz ve Şehit ailelerimizin aziz hatıralarını yüceltmek.

Gazilik ve Şehitlik kavramlarının kutsallığını canlı tutmak ve bu kavramları yeni nesillere aşılamaktır. Rengini Şehitlerimizin kanından alan Ayyıldızlı Albayrağ’ın altında gölgelenmekten gurur duyan Şehitlerimizin anılmasına ve Çankırı’mızda unutmadık unutturmadık. Şehitler diyarı adına layık olmak için gösterdiğimiz özveri zor günlerin dayanışma ruhu ile Çankırı ilimizde yapmış olduğumuz çalışmalarla küllerinden doğan Bir Çankırı olduğumuzu tüm Türkiye ye göstermiş; daha çok hizmet ederek eksikliğin giderilmesi gerektiğini, giderilebildiğini öğrenmiş olduk.

Yeni bir Kurban Bayramının Heyecanı ile zor süreçten aynı Ruh ve birlik, beraberlik, dayanışma halinde Devletimizin bizlere uymamızı söylediği Temizlik Maske ve Mesafe kurallarına uyarak yeni günlerde Rabbimin izni ve keremi ile normale döndüğümüz sağlıklı günler dileriz. Yüce Türk Milletimizin ve İslam Âlemi’nin Kurban Bayramı Mübarek, İfa edecekleri Kurbanları Kabul olsun inşallah.

Zorlu Virüs sürecinde Aile ve Çocuklarından uzak kalma pahasına mücadele örneği gösteren Sağlık çalışanlarımız, Emniyet ve Jandarma Personellerimizin ve siz Değerli Koca Yürekler Çankırı’lı Hemşerilerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimizle Kutlarız. Rabbimden salgın hastalıklardan kurtulmayı sevdiklerinizle doya doya sarılabildiğimiz ve hasret giderebildiğimiz günlerde yeni bayramlara ulaşmayı diliyoruz.

Şehitlerimizin Aileleri Ve Gazilerimiz Adına Türkiye Gaziler Ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şube Başkanlığı Çankırı Şehit Ve Gaziler Derneği Başkanlığı
 
 


Bu haber 1487 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum