Çankırı TEMAD Şube Başkanlığına Özcan Çalışkan Seçildi

Genel Kurul, Çankırı Şube Başkanı Seçkin Karaşahin’in açılış konuşması, şehitlerimiz için Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

Çankırı TEMAD Şube Başkanlığına Özcan Çalışkan Seçildi
08 Nisan 2021 - 14:09 - Güncelleme: 08 Nisan 2021 - 14:55
Çankırı TEMAD Şube Başkanı Belli Oldu

TEMAD Çankırı Şubesi Özcan Çalışkan'a Emanet


Gerçekleştirilen Çankırı TEMAD 4.üncü Olağan Genel kuruluna TEMAD Genel başkanı Sayın Hamza Dürgen, Yönetim kurulu üyeleri ve eşleri katılım sağladılar.

Çankırı TEMAD Şubesi Genel Kurul’dan önce Çankırı Belediye Başkanı Sn. İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret etti. Başkana TEMAD şildi takdim edildi.

Genel Kurul, Çankırı Şube Başkanı Seçkin Karaşahin’in açılış konuşması, şehitlerimiz için Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

Başkan Dürgen, “Bir önceki Şube Başkanımız Sayın Seçkin Karaşahin ve Yönetim Kurulu üyelerine TEMAD’a yapmış oldukları katkı ve hizmetleri için teşekkür ediyoruz. Sayın Özcan Çalışkan ve yeni Yönetim Kurulu’na görevinde başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Dürgen, “Amacımız burada birlik ve beraberliğimizi, sorunlarımızı dile getirmek. Çankırı TEMAD 4.üncü Olağan Genel kuruluna katılan bütün TEMAD üyelerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Genel Başkan Hamza Dürgen hazıruna hitap etti. Üyelerden gelen soruları yanıtladı. Divan Başkanlığının seçimi ve iki aday yönetim kurulunun yarıştığı seçim sonucunda Sn. Özcan Çalışkan başkanlığındaki yönetim kurulu yeni dönem için oy çokluğuyla seçimi kazandı.

Özcan Çalışkan Ve İsmail Yavan Çankırı TEMAD Şubesi Başkanlığı İçin Aday Oldular

Yapılan seçim sonrasında Özcan Çalışkan 39 oy, İsmail Yavan 13 oy aldı.

Oy kullanımı esnasında 2017-2021 döneminde Çankırı Şube Yönetim Kurulunda görev yapmış olan Şube Başkanı Seçkin Karaşahin, Bşk. Yardımcısı Mustafa Emir, Sekreter Ömer Afgan, Muhasip Şehmus Tulgay ve Yönetim Kurulu üyesi Bayram Ekel’e TEMAD’a yapmış oldukları katkılarından dolayı Genel Başkan tarafından hizmet belgesi takdim edildi.


Genel Kuruldan sonra Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Çankırı Şehitliği ziyaret edilerek saygı ve minnet borcu olduğumuz tüm şehitlerimiz için dualar edildi.

Onursal Şube Başkanı Sn. Seçkin Karaşahin ve Yönetim Kurulu’na teşekkür ediyoruz. Sn. Özcan Çalışkan ve yeni Yönetim Kurulu’na görevinde başarılar diliyoruz.

Genel kurulda yapılan seçim neticesinde mevcut oyların 39 unu alan Sayın Özcan Çalışkan Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği(TEMAD) Çankırı İl Başkanı seçilmiştir.

Çankırı Temad Yönetim Kurulu Başkan Özcan Çalışkan, Başkan Yardımcılığına. Hüseyin Subaşı, Sekreter Murat Kaleliköseoğlu, Muhasip Ali Salih, Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Dönmez şeklinde teşkil etti.

Bir önceki Çankırı TEMAD yönetim kurulu Genel Başkan Sayın Hamza Dürgen’in elinden hizmetleri için şilt ve belgelerini aldı.

Çankırı TEMAD Yönetim Kurulu Başkan Özcan Çalışkan, teşekkür konuşmasında şu ifadelere yer verdi: Saygıdeğer TEMAD Genel Başkanım, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerim, Divan Başkanım, Hanımefendiler, Komutanlarım, Silah arkadaşlarım, Çankırı’mızın değerli Basın mensupları diyerek sözlerine başladı.

Bu gün burada Çankırı TEMAD Çankırı Şubesi İl Başkanlığının 4.cü Olağan Genel Kurulu için toplanmış bulunmaktayız. Hepiniz hoş geldiniz, şeref, onur verdiniz. Benim sevdam onuruyla guru duyduğum Astsubaylık sevdasıdır. Bu gün birlik ve beraberliğimizin en anlamlı günüdür.

İnşallah Rabbimden gelecek ömürler kadar, bu gün olduğu gibi her zaman bu beraberliğimiz devam edecektir. Malum sizlerin de bildiği üzere günümüzdeki pandemi süreci kısıtlamalarında derneğimizi her gün açmaya, açık tutmaya çalışacağız. İyi günde, Allah korusun kötü günde her zaman yanınızda olacağım. Hepinize, en derin sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunar, sağlıklı ve mutlu günler dilerim” diyerek konuşmasını bitirdi.    

Yeni başkan seçilen Özcan Çalışkan ve ekibi Çankırı TEMAD’ı devraldı, kendilerine başarılar dileriz. Eski yönetime hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Eski yönetim yeni başkan Özcan Çalışkan ve ekibine, Çankırı TEMAD’ın her zaman yanınızdayız mesajı verdi. www.haberci18.com İnternet medyası olarak bizde başarılar dileriz.

Bu haber 1614 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum