Çankırı Trafiğine Önerin mi Var? Fırsat Bu Fırsat

ÇAKÜ’de düzenlenecek “Çankırı’da Trafik” konulu panelde değerlendirilmek üzere vatandaşlarımızın Çankırı’da trafik sorunları ve çözüm önerileriyle ilgili görüşleri bekleniyor.

Çankırı Trafiğine Önerin mi Var? Fırsat Bu Fırsat
24 Nisan 2019 - 09:55

Fırsat Bu Fırsat

 

“04-10 Mayıs Trafik Haftası”na hazırlık kapsamında Çankırı Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ile Çankırı Karatekin Üniversitesi, farklı ve hummalı çalışma içinde.

 

ÇAKÜ’de düzenlenecek “Çankırı’da Trafik” konulu panelde değerlendirilmek üzere vatandaşlarımızın Çankırı’da trafik sorunları ve çözüm önerileriyle ilgili görüşleri bekleniyor.

 

Emekli vali Şemsettin Uzun döneminde yapılan toplantıdan günümüze kadar el değmeyen trafik konusunun masaya yatırılacağı paneli düzenledikleri için Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ile Çankırı Karatekin Üniversitesini kutlamak gerek.

 

Çankırı trafiğinin yol haritasının çizileceği panele halkımızın katkısı bekleniyor.

 

Kapalı kapılar ardında, evde, işte, yolda gündeme gelen trafik konusunda önerileri olan vatandaşlarımızın çağrıya duyarsız kalmayarak öneri sunması, panele katılarak söz almaları bekleniyor.

 

Son tarih 1 Mayıs.

 

İl Emniyet Müdürlüğü Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Büro Amirliği’den yapılan duyuru şöyle:

 

“Türkiye genelinde 4-10 Mayıs 2019 tarihleri arasında kutlanan Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında “Çankırı’da Trafik” konulu panelde değerlendirilmek üzere Çankırı’da trafik sorunları ve çözüm önerileriyle ilgili vatandaşlarımızın görüşlerinin 1 Mayıs 2019 tarihine kadar cankiribasin@egm.gov.tr adresine e-posta yoluyla iletilmesi, e-posta yolu ile görüş ve öneri bildirme imkanı olmayan vatandaşlarımızın ise görüş ve önerilerini yazılı olarak yeni emniyet binası girişinde bulunan Şehit Polis Memuru Harun Şahin Nizamiyesi’ne bırakılması hususu, kamuoyuna duyurulur.”

Bu haber 3793 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Akay
  1 yıl önce
  Çankırıda şehir plancısı varmi? varsa zaten soruya cevap verecek kişi odur. Sayın editör sorunuzu ameliyat yapacak varm? Öneriniz nedir dersek saglık için doğru olur mu? Her işin ihtisas sahibleri vardır onlara sadece doğru dürüst görev yapma imkanı tanınsın yeter bile. Çağımızın yeni bir hastalıgı var her işten anlamak ve bilmek herkes sadece kendi işine odaklansın yeter işi ehline verin! Sizi takdir ediyorum gazetecilik ve ve halkın haber alma özgürlügünü en iyi getiren birisiniz. Önerilere açık olmak anlamlıdır. Ama mÜhendislik çözüm üretir cehalet intihal peşindedir her daim oldugu gibi.nacizane önerim trafik kurallarına uymak baslangıc olsun.
 • Hi,lmi Şan
  1 yıl önce
  Önerilerimi nereye yapacağız ben projeli bir çalışma sunmak istiyorum.
 • EMRE
  1 yıl önce
  -EN ÖNEMLİ MADDE....TOPLANTIDAN ÇIKAN KARARLARIN HER ŞAHIS İÇİN AYNI KANAATLA UYGULANIP,ALINAN KARARLARDAN GERİ DÖNÜLMEMESİ,UYGULAMAYA TABİİ TUTULMASI...
 • EMRE
  1 yıl önce
  5-Çankırı Merkez bulvar ve kavşak noktalarına YAYA ÜST GEÇİDİ yapılması. 6-Her ne şartla olursa olsun yaya geçidi yakınlarında denetlemelerin arttırılması.Kavşak noktalarında trafiğin yoğunluğunu azaltacak personelin görevlendirilmesi.(Özellikle mesai saatleri ve çıkış saatlerinde)
 • EMRE
  1 yıl önce
  1-Trafik bölge müdürlüğü sadece özel günlerde değil haftanın hergünü kavşak noktalarında ,yaya ve araç kontrolünü sıklaştırması. 2-Çankırı Valisi-Çankırı Belediye başk.-Emniyet müdürü-Çankırı Trafik Bölge müdürü özel bir toplantı düzenlemesi.Toplantıda park yerlerinin planlaması,park yerleri dışında araç parkeden şahısların hiç bir siyasi yada resmi güç kullanmasına izin verilmeden cezai müeyyidesinin tam ve eksiksiz uygulanması.
 • Selçuk ordu
  1 yıl önce
  Yeni yapılan aşiyan köprü altına ve üstüne yaya geçitlerinin olduğu noktalara trafik lambası gerekmektedir. Geçmişte de gördüğümüz üzerine Kırkevler istikametine giden araçlar hızlı bir şekilde seyir ediyor hızını alan araç yavaşlayamarak olası kazalar ihtimali çoğalıyor bunun önüne geçmek için köprünün altındaki şokun ordaki yaya geçitinin oraya özellikle trafik ışığı gerekmektedir saygılarımla.