Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Çankırı'ya Geldi

Kasapoğlu, 'Yüzme bilmeyen kalmasın' projesiyle Çankırı inşallah öncü illerden biri olacak. Havuz da inşallah büyük bir katkı sağlayacak." diye konuştu.

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Çankırı'ya Geldi
09 Haziran 2021 - 18:05 - Güncelleme: 09 Haziran 2021 - 18:12
Bakan Kasapoğlu, Kastamonu'daki programlarının ardından İlimize geldi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, inşaatı devam eden Çankırı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu inşaatında incelemelerde bulundu.

İstasyon Kavşağı mevkiindeki Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu inşaatına geçen Kasapoğlu, burada Valimiz Abdullah Ayaz, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İsmail Çiftçi, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.

Bakan Kasapoğlu inşaat şantiye şefi ile yapımı devam etmekte olan havuz hakkında bilgi aldı.

İnşaat hakkında bilgi alan Kasapoğlu, burada yaptığı açıklamada, Çankırı'nın hem ilçe ve köylerinde hem de şehir merkezinde birçok spor yatırımı bulunduğunu söyledi. Yapımı devam eden havuzun da bunlardan biri olduğunu belirten Kasapoğlu, "Hızlı bir şekilde ilerlediğini gördük. 'Yüzme bilmeyen kalmasın' projesiyle Çankırı inşallah öncü illerden biri olacak. Havuz da inşallah büyük bir katkı sağlayacak." diye konuştu.

Bakan Kasapoğlu, incelemelerinin ardından ilimizden ayrıldı.

Bu haber 1190 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum