Çankırılı Çocuğumuz Uzman Çavuş Çağrı Çakmak Ankara'ya Sevk Edildi

Çankırılı çocuğumuz, Uzman Çavuş Çağrı Çakmak Ambulans Helikopter ile Ankara’da özel bir hastaneye sevk edilmiştir.

Çankırılı Çocuğumuz Uzman Çavuş Çağrı Çakmak Ankara'ya Sevk Edildi
02 Nisan 2020 - 12:04 - Güncelleme: 02 Nisan 2020 - 12:22

Osmaniye'den Ankara'ya Sevk Edildi

Tedavilerine Ankara’daki özel bir hastanede devam edilecek.

Çankırı Attarlar Çarşısı arasta esnaflarımızdan Ahmet Çakmak’ın oğlu, Mahmut Çakmak’ın yeğeni, Çankırılı çocuğumuz, Uzman Çavuş Çağrı Çakmak Osmaniye’de ki kazada ağır yaralanmış yaşam mücadelesi veriyordu. Uzman Çavuş Çağrı Çakmak kardeşimiz devletimizin imkanları ile Ambulans Helikopter ile Ankara’daki özel bir hastaneye sevk edilmiştir. Sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Muhammed Talha Çoban yönetimindeki otomobil Hasan K.'nin kullandığı kamyona arkadan çarparak kamyonun altına girmişti. Korkunç kazada 3 kişi ölürken, 2 kişi yaralanmıştı.

Bu sürecin hızlanması için tüm imkanlarını seferber eden Osmaniye deki siyasi dostlara, Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz’e tüm kalbi duygularımızla vefamızla teşekkür ederiz.

Ayrıca Muhammed Talha Çoban adlı kişi de Çankırılı bir abimizin damadıdır. Osmaniye’de meydana gelen kazada hayatını kaybeden ve ağır yaralanan vatandaşların, Kadirli nüfusuna kayıtlı Muhammed Talha Çoban ile birlikte Çoban’ın Kadirli ilçesinde ki ailesinin yanına ziyarete gelirken kazanın meydana geldiği bilgilerini paylaşmıştık.

İnşallah sağlığına kavuşur, tüm dualarımız onun için. Rabbimizin şafi sıfatıyla acil şifalar versin İnşallah. Allah’ım ailesine bağışlasın. Tez zamanda şifa bulursun İnşallah. Ölenlere rahmet eylesin.


Çankırılı Uzman Çavuş Çağrı Çakmak 


 

Bu haber 48145 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Yunus ceylan
  1 hafta önce
  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah İstanbul Sultangazi Çankırı Korgun ilçesi Yunus Ceylan
 • ayse aleyna
  1 ay önce
  Şifa senden Rabbim gelişmeleri bekliyoruz. Çok efendi çok düzgün ahlaklı bir kardeşimizdir. Ailesi de mütevazi ve efendi insanlardır. Yüce mevlam evladına bağışlasın inşallah yürekler yanmasın.