Çankırılı Evrim Keklik Survivor 2020 16 Şubat'ta TV8'de

Çankırı, Bayramören ilçesi, Karakuzu Köyü sakinlerinden olan Survivor yarışmacısı Evrim Keklik, yarışmayı takip eden pek çok vatandaşın araştırdığı isim olmaya başladı.

Çankırılı Evrim Keklik Survivor 2020 16 Şubat'ta TV8'de
10 Şubat 2020 - 23:32

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu TV8 Televizyonunda Çankırı Bayramören ilçesi, Karakuzu Köyü sakinlerinden Evrim Keklik Survivor 2020 yarışacak.

Survivor 2020 16 Şubat'ta TV8’de

Çankırı, Bayramören ilçesi, Karakuzu Köyü sakinlerinden olan Survivor yarışmacısı Evrim Keklik, yarışmayı takip eden pek çok vatandaşın araştırdığı isim olmaya başladı.

Survivor 2020 yarışmacılarından biri de Çankırılı Evrim Keklik oldu.

Fenomen yarışma programı Survivor 2020 16 Şubat'ta başlayacak. Yarışmada yarışacak isimler de belli oldu. Yarışacak isimlerden biri de Çankırı, Bayramören ilçesi, Karakuzu Köyü sakinlerinden Evrim Keklik oldu. Peki, Evrim Keklik kimdir, kaç yaşındadır? İşte hakkındaki detaylar

Evrim Keklik kimdir?

Çankırılı olan Evrim Keklik 29 yaşındadır. Eğitim hayatını Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nden mezun olarak tamamlamıştır. On iki yıl boyunca birinci ligde voleybol oynamıştır. Sakatlık yaşamasının ardından bu sporu bırakmak zorunda kalmıştır. Daha sonra dış ticaret işleriyle uğraşmıştır.

Evrim Keklik ayrıca 2018 yılında Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında da yarışmıştır.

Survivor yarışmacısı Evrim Keklik, verdiği bilgilerle kendisini şu şekilde tanımlıyor;

Merhaba, ben Evrim Keklik 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum, Çankırı Bayramören ilçesi, Karakuzu Köyü sakinlerindenim. İlkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti. Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavilerim uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim. Üniversite de 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak  mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdü. İstanbul'a ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyi ne başladım 1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum. 
 
 


Bu haber 17997 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 8 Yorum
 • Abdullah
  7 ay önce
  Bilim olimpiyatlarında mı yoksa memlekete fayda sağlayacak bir projede mi yarışacak hemşehrimiz anlamadım. Değer yargılarımız ne kadar da dejenere olmuş maalesef. Tam bir kültür emperyalizmi olan sıradan ama çok fazla amaca sahip bir yarışmada Çankırı'mızın bacısı yarışsa ne olur, yarışmasa ne anlamadım, anlayamıyorum da zaten.
 • Orhan
  8 ay önce
  Başarılar toprak
 • can kara
  8 ay önce
  Çankırılıyım bile dememiş kendini anlatırken,neyin heyecanı bu ?
 • Selçuk Aydın
  8 ay önce
  Çarkıfelek yarışmasından Survivor'a mücadele edecek helal olsun
 • Songül yılmaz
  8 ay önce
  Burdan acun abiye sesleniyorum ben de sorvivur a katılmak istiyorum bana da bi babalık yapsın herkesin elinden tutuyor benim öyle bi geçmişim yok spor veya başka bir şey sadece bir birey olarak bunu istiyorum ama sesim duyulur mu bilmiyorum yinede söylemek istiyorum acun abiyi çok seviyorum
 • Mustafa Çelik
  8 ay önce
  Survivor'da Bir Çankırılı! Tv8 televizyon kanalında, 16 Şubat 2020 tarihinde başlayacak olan ve Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Türkiye yarışmasında Ailesi ile İstanbul’da yaşayan, Çankırı Bayramören İlçesi, Karakuzu köyünden sporcu ve antrenör (voleybol, yüzme, sualtı hokeyi) Evrim Keklik'de gönüllüler takımında yarışacak. www.haberci18.com İnternet Medyası olarak Hemşerimize şimdiden başarılar ve kolaylıklar diliyor, sonuna kadar desteklediğimizi belirtiyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun. Çankırılı olmak ayrıcalılıktır.
 • Erdogan aslan
  8 ay önce
  Kazakuzu'nun reklamını yapmış helal olsun toprağım. Allah yolunu açık etsin. Bu programa sms atanlara anlam veremiyordum ama toprağıma destek amaçlı atarım.
 • Hasan ova
  8 ay önce
  Sevgili kardeşim akrabam Evrim hanım başarılı olmanı canı Gönül'den isterim ve Çakırı'mızı ve beldemizi Bayramören ve köyümüz Karakuzuyu iyi bir şekilde temsil edeceğimizden şüphem yok kolaylıklar dilerim .