Çayyolu Elektrikçi hosting PUBG Mobile UC Satın Al Seo Paketleri

ÇBA'dan Eskişehir Çağdaş Kolejine!

Cihat Maraz yaptığı açıklamada bizim kuruluş amacımız milli takımlara, süper lig takımlarına ve NBA’ya oyuncu vermek.

ÇBA'dan Eskişehir Çağdaş Kolejine!
05 Temmuz 2024 - 10:53 - Güncelleme: 05 Temmuz 2024 - 12:43
Başarı & Transfer

Çankırı Basketbol Akademi SK’dan Yapılan Açıklamada;

ÇBA’dan Eskişehir Çağdaş Kolejine!

Kulübümüz alt yapısından yetişen Mehmet Efe Akkaya (2010) Eskişehir Çağdaş Koleji basketbol stafı tarafından beğenilmiş, tam burslu olarak okula transferini gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

05 Temmuz Cuma günü (yarın) ilk antrenmanına çıkacak olan sporcumuza bundan sonraki basketbol ve eğitim hayatında başarılar diler, 6 yaşından beri yetiştirip bu denli başarılara vesile olmasına sebep olan Liderimiz,kurucumuz ve Başantrenörümüz Cihat Maraz'a ayrıca teşekkür ederiz.

Kulüp Başkanı ve Baş antrenörü Headcoach Cihat Maraz da yaptığı açıklamada bizim kuruluş amacımız milli takımlara, süper lig takımlarına ve NBA’ya oyuncu vermek.

Bu tür transferler bizlerin doğru yolda olduğunu kanıtlamaktadır. Amacımızdan sapmadan yolumuza devam ediyoruz. Bundan sonrada kulübümüz büyük kulüp ve kolejlere transferlere devam edecektir diyerek sözlerine son verdi.

ÇBA Hedefe Giden Tek Yol

Bu haber 2848 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Tuncay Hoca
  4 gün önce
  Aslanım benim. Eski bir öğretmenin olarak seninle gurur duyuyor ve iftihar ediyorum. Helal olsun sana verilen emeklere. Daha çok çalışarak daha iyi yerlere gelebileceğin inancından sakın vaz geçme. Sana inanan ve de güvenen insanların hayallerini boşa çıkartmayacağına yürekten inanıyor; inancınla birlikte başarılarla dolu bir gelecek temenni ediyorum. Vesselam...
 • Hafize Başaran
  1 hafta önce
  ÇBA ve Cihat koçu Ankara dan takip eden bir basketbol sever olarak gerçekten yaptığı işi layıkıyla yapan birisi olarak tebrik ediyorum. Çocuklarımın birisini basketbol spor okullarına gönderiyorum ve tonlarca para veriyoruz. Ama bu denli başarılar yaşayacaklar mı şüpheliyiz. Antrenmanlar 45 dakika ila 1 saat içerisinde bitiyor. Geçen haftada Orman Spor gibi Ankara'nın köklü spor kulübünün alt yapısına 60 sporcunun içinden ÇBA dan gelen sporcunun seçilmesi bu kişinin bu işi ne kadar doğru yaptığını göstermektedir. İnşallah hemşehrilerim Cihat Koç ve ÇBA'nın kıymetini bilirler. Tekrardan tebrik ediyorum hem sporcu yavrumuzu hemde Cihat koçu.
 • Alpay Tunca
  1 hafta önce
  Çankırı da basketbolun tek baronu tek sefiri Cihat MARAZ dır. Basketbol ondan sorulur.
 • Metin DÜLGER
  1 hafta önce
  Biz Sayın Basketbol Coach Cihat Maraz Hocamız Ve Değerli Sporculularının Bu Başarılarına Alıştık. ÇBA Çankırı Basketbol Akademi Denildiği Zaman Başarı Akıllara Gelir. Tabi Hedef Ek İş Değil, Çıkar İşi Asla Değil Sporcu Gençlerimize Değer Verip Onların Başarılı Şekilde Yetiştirildi Ortaya Böyle Sonuçlar Çıkıyor. Tebrikler. ÇBA.