Rakiplerini Geride Bırakarak 4.cü Kez Köyüne Muhtar Oldu

Çelik, “2004 yılından bu yana yıllardır dur durak demeden hizmetlerime devam ettim. Yaptığım hizmetlerle de büyük gurur duyuyorum.”

Rakiplerini Geride Bırakarak 4.cü Kez Köyüne Muhtar Oldu
07 Nisan 2024 - 23:20 - Güncelleme: 07 Nisan 2024 - 23:25
4.cü Kez Köyüne Muhtar Oldu

Cemal Çelik Güven Tazeledi

20 Yıldır Muhtarlığı Kimseye Bırakmıyor

Çankırı’nın Germece Köyü Muhtarı Cemal Çelik 2004 yılından beri tüm seçimleri kazanarak köyünün Muhtarlığını yapıyor.


Çelik, “2004 yılından bu yana yıllardır dur durak demeden hizmetlerime devam ettim. Yaptığım hizmetlerle de büyük gurur duyuyorum.

Rakibi Nuri Gökçe karşısında Dördüncü kez Muhratarlığı kazandı, köy şenlik alanına döndü.

Mahalli İdare Seçimlerinde Germece Köyünde yeniden aday olan Muhtar Cemal Çelik, seçimi zaferle sonuçlandırdı. Yeniden muhtarlık yarışını 4’üncü kez kazanan Çelik, kendisini destekleyen köy sakinleri tarafından kutlandı.

Burada seçim sonuçlarını vatandaşlarla kutlayan Cemal Çelik, “Köyümüze hizmete devam etmemiz için vatandaşlarımız bir kez daha yetkiyi bize verdi. Biz de yeni dönemde köyümüzün kalkınması için çalışacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.


"Şu anda da dördüncü seçimi kazandım. Gururluyum, mutluyum. Bu kadar yıl yaptığım hizmetlerle taçlandırdığım için de onur duyuyorum. Dördüncü dönemde de aynı şekilde hizmetlerimiz ve çalışmalarımız devam edecek. 15 yıldır kadınlara, çocuklara yönelik hizmetler yaptık. Köyümüzdeki eksiklikle ilgili altyapı, üst yapı ve birçok sorunumuzu giderdik. Kadını, çocuğu, yaşlısı, genci ne olursa olsun bütün kesimlere yönelik çalışmalarımızı yürüttük.

Çelik açıklamasında şu ifadeleri de kullandı:

Köylerindeki muhtarlık seçiminin kazananı veya kaybedeni olmadığını belirterek, "Bu dönem 4. dönem rabbim nasip, kısmet etti görevime devam ediyorum. Girdik ve seçimi kazandık. Diğer arkadaşımızda kaybetti diye bir şey yok. Köyümüzde kaybeden kimse yok. Köyümüzde oy verende, vermeyende herkes eşittir.” Dedi.

Oy Kullanan Toplam Seçmen Sayısı: 320

Geçerli Oy Toplam Sayısı: 312

Geçersiz Sayılan Toplam Oy Sayısı: 8

Cemal Çelik: 194 oy

Nuri Gökçe: 118 oy

Germece Köyü Muhtarı: Cemal Çelik

Azalar: Müntaz Özkan, Salih Dede, Hasan Yurtlu, Adil Çelik

www.haberci18.com İnternet Medya yazı ailesi olarak, “Çankırı Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanlığı görevinide yürüten Germece Köyü Muhtarı Cemal Çelik’e başarılar diler, hayırlı hizmetlere imza atamsını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz.”

Bu haber 4593 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum