Köy Hizmetlerinden Emekli Şakir Babaoğlu Vefat Etti

Çankırı Merkez Germece Köyü sakinlerinden, Köy Hizmetlerinden emekli, renkli kişiliği ile tanınan, sevilen büyüğümüz Şakir Babaoğlu vefat etmiştir.

Köy Hizmetlerinden Emekli Şakir Babaoğlu Vefat Etti
12 Ocak 2020 - 11:16 - Güncelleme: 15 Ocak 2020 - 19:57

Babaoğlu Ailesinin Acı Günü

"innalillah ve innaileyhi raciun biz Allah'tan geldik dönüşümüz yine onadır" Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, rabbim yakınlarına ve geride kalanlara sabr-ı cemil ihsan eylesin.

Çankırı Merkez Germece Köyü sakinlerinden, şehrimizin sayılan, sevilen esnaflarından, Kenan, Nurettin ve Mehmet Babaoğlu’nun kardeşleri, Çankırı İl Özel İdaresi çalışanlarından Ayfer Gökçe, Zafer Babaoğlu, ve Sağlık İl Müdürlüğünde çalışan Fatih Babaoğlu’nun babaları, Meryem Babaoğlu’nun muhtrem eşi, Köy Hizmetlerinden emekli Şakir Babaoğlu vefat etmiştir.

Cenazesi 12.01.2020 Pazar (Bugün) Ahmet Yesevi Camii’nde İkindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından alınarak Merkez Germece köyünde toprağa verilecektir.

Merhum Şakir Babaoğlu’na Cenab-ı Allah’tan rahmet, Babaoğlu ailesine, yakınlarına, sevenlerine, eş, dostlarına, Germece köyü sakinlerine sabır ve baş sağlığı dileriz. 


Şakir ağabeyimiz muhterem eşi Meryem ablamız ile yan yana.


 

Bu haber 3156 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Zafer babaoglu
  4 ay önce
  Mekanın cennet olsun babam nur içinde yat.
 • 863
  4 ay önce
  Uzun zamandır rahatsız olan Şakir Babaoğlu'na; Allah'tan rahmet ve mağfiret, kederli ailesine baş sağlığı diliyorum. Mekanı Cennet olsun.