Çankırı Köy Hizmetlerinden Emekli Sadık Özkan Vefat Etti

Ümmülhayır Özkan teyzemizin en büyük oğlu, Afife Özkan hanımefendinin eşi, Abdurrahman, Tansu Özkan ve Nur hanımefendinin babaları, Çankırı Köy Hizmetleri Müdürlüğünden emekli Sadık Özkan hayatını kaybetti.

Çankırı Köy Hizmetlerinden Emekli Sadık Özkan Vefat Etti
16 Şubat 2020 - 22:44 - Güncelleme: 16 Şubat 2020 - 23:44

Özkan Ailesinin Acı Günü

"innalillah ve innaileyhi raciun biz Allah'tan geldik dönüşümüz yine onadır" Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, rabbim yakınlarına ve geride kalanlara sabr-ı cemil ihsan eylesin.

Çankırı Yapraklı ilçesi, Kullar köyü eşraflarından, şehrimizin yetiştirdiği değerli bürokratı, Ankara Vali Yardımcısı Ayhan Özkan beyin rahmetli amcası Osman Özkan, Ümmülhayır Özkan teyzemizin en büyük oğulları, Afife Özkan hanımefendinin eşi, Abdurrahman, Tansu Özkan ve Nur hanımefendinin babaları, İsmail, Abdullah, Metin, Hikmet, Uğur Özkan ve Meltem hanımefendinin biricik ağabeyleri, Nuri Erkenci kardeşimizin eniştesi Çankırı Köy Hizmetleri Müdürlüğünden emekli şoför 1952 doğumlu Sadık Özkan ağabeyimiz 16.02.2020 Pazar günü saat 15:00 sıralarında tedavi gördüğü hastanede hakka yürümüştür.

Cenazesi (Yarın) 17.02.2020 Pazartesi günü Öğle namazını müteakip Ahmet Yesevi Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Sarıbaba aile kabristanına defnedilecektir.

Allah rahmet eylesin. Özkan ailesinin başısağolsun.

Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun İnşallah.
 

Bu haber 4999 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ARİF YÜKSEL
    3 ay önce
    Allah rahmet ve mağfiret eylesin. Özkan Ailesine ve diğer yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Mekanı Cennet olsun.