Cengiz Uğur KOSGEB İl Müdürlüğüne Atandı

Uğur, “Atanmış olduğum KOSGEB Çankırı il Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım." dedi.

Cengiz Uğur KOSGEB İl Müdürlüğüne Atandı
18 Haziran 2020 - 23:18

Uğur, “Sosyal medya hesabından KOSGEB İl Müdürlüğüne Atandığını paylaştı.”

Cengiz Uğur Paylaşımında, “Atanmış olduğum KOSGEB Çankırı il Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım. İnandığımız değerler doğrultusunda Çankırı’mız için var gücümüzle çalışacağız. Yüce Allah, devletimize, vatanımıza, milletimize ve bize güvenenlere mahcup etmesin.” İfadelerine yer verdi.

KOSGEB Yeni İl Müdürü

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Başkanlığı (KOSGEB) Çankırı İl Müdürlüğüne atanan hemşehrimiz Cengiz Uğur görevine başladı.

Cengiz Uğur Kimdir?

1981 yılında Çankırı'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Çankırı’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi iktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi’nde İşletme Yüksek Lisansını tamamladı. Uğur, halen St Clement Üniversitesi'nde Uluslararası İşletme Yönetimi (MBA) doktorasına devam etmektedir.

Cengiz Uğur ayrıca, Ankara Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nda Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Adalet bölümünde de ön lisans düzeyinde eğitim almıştır.

Üniversite eğitiminden sonra kısa bir süre ticaretle uğraşan Uğur, 2007-2018 yılları arasında Türkiye Büyük Millet Meclisinde milletvekili danışmanlığı ve TBMM grup danışmanlığı görevlerinde bulunmuştur.

2018 yılında T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, KOSGEB İdari Başkanlığında göreve başlayan Uğur, 15 Haziran 2020 tarihinde KOSGEB Çankırı İl Müdürü olarak atanmıştır.


 

Bu haber 2689 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Çankırı yıldız
    1 hafta önce
    Çankırı MHP Milletvekili adayı belli oldu. 1.sıraya oturur ahahah güzel plan ama tebrikler.