Çankırı'da İlk Karneyi Ceren Uslu Aldı

Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu 7. sınıf Öğrencisi Ceren Uslu ise karnesini kendi evinde İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk'ün elinden aldı.

Çankırı'da İlk Karneyi Ceren Uslu Aldı
18 Ocak 2024 - 19:56 - Güncelleme: 18 Ocak 2024 - 20:00
İlk Karne Ceren Uslu'nun

2023-2024 eğitim- öğretim yılının birinci döneminin sona erdiği 19 Ocak 2024 Cuma günü milyonlarca öğrencimiz okullarında karnelerini almanın heyecanını yaşıyor. Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu 7. sınıf Öğrencisi Ceren Uslu ise karnesini kendi evinde İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk'ün elinden aldı.

Evdeki karne törenine, Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu Müdürü Çelebi Çağlayan, Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Mürsel Akkaya, evde eğitim Öğretmeni Arzu Çubuk ve öğrencinin ailesi katıldı. Ceren Uslu'nun bu anlamlı ve güzel günde yaşadığı heyecan ve sevinç, ailesini ve ziyaretçileri de mutlu etti.

Konu ile ilgili olarak İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, 'Zorunlu eğitim çağında olan ancak çeşitli sağlık nedenlerinden dolayı örgün eğitimine devam edemeyen öğrencilerimize evde eğitim hizmeti sunulmaktadır. İlimizde evde eğitim hizmetinden şu anda aktif olarak toplam 4 öğrencimiz yararlanmaktadır.

Bizler de evde eğitim hizmetinden yararlanan sevgili öğrencimiz Ceren Uslu'yu evinde ziyaret ederek karnesini ve hediyesini vermek istedik. Evde eğitim hizmetinden faydalanan tüm öğrencilerimize başarılar diler, öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek veren, her konuda destek olan yönetici, öğretmen ve velilerimize, çalışmalarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil dönemi yaşanmasını temenni ediyorum.' dedi.

Ceren Uslu'nun ailesi de evde eğitim hizmetinden memnun olduklarını, Ceren’in öğretmenini çok sevdiğini, yeni dönemde de bu çalışmanın devam etmesini istediklerini belirterek böyle bir hizmetten dolayı tüm emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Bu haber 5449 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum