Çetiner Ve Çelikkaya Ailelerinin Mutlu Günü

Munise-Hüseyin Çetiner’in kızı İrem Nur ile Selfet- Kadir Çelikkaya’nın oğlu Fatih Mehmet Çelikkaya Çankırı ve İstanbul’da düzenlenen düğün merasimiyle hayatlarını birleştirdiler.

Çetiner Ve Çelikkaya Ailelerinin Mutlu Günü
31 Ekim 2023 - 08:32 - Güncelleme: 31 Ekim 2023 - 08:47
Şehrimizin seçkin ailelelerinden Munise-Hüseyin Çetiner’in kızı Kalite Kontrol Mühendisi İrem Nur ile Ankara’nın sayılır ailelerinden Selfet- Kadir Çelikkaya’nın oğlu Mühendis Fatih Mehmet Çelikkaya Çankırı ve İstanbul’da düzenlenen düğün merasimiyle hayatlarını birleştirdiler.

Mutluluklarını Davetlileri İle Paylaştılar

Çankırı ve İstanbul’da Hafta Aralıklı İki Düğün Birden


İstanbul Beykoz Korusu Sosyal Tesisleride Düğün, Çankırı Koç Otel Gökkuşağı Düğün Salonunda ise Nikah

İrem Nur ile Mehmet Fatih’in mutluluğa adım attığı Çankırı’daki düğün törenine Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen de katıldı.

Şahitlerin huzurunda, ömür boyu mutluluğa davetlilerin alkışları eşliğinde “EVET” dediler.

Genç çiftlerimizin Çankırı Koç Otel de gerçekleşen, orkestranın canlı performansı eşliğinde çiftin ilk dansı ile başlayan nikah merasiminde şahitlikleri gelin hanım ve damat beyin birinci derece yakınları yaptı.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, her iki aileye de hayırlı olsun temennisinde bulundu. Törene, çiftin yakınları, Damat ve gelin hanımın çalışma arkadaşları, her iki ailenin davetli misafirleri katıldı.

Unutulmaz Bir Düğün Merasimi Oldu

Takı merasimi, hediyelerin düğün mekânının uygun bir yerinde sandık kutusuna konulması şeklinde yapıldı. Çeşitli ikramlardan sonra konuklar hayırlı, uğurlu olsun dilekleri temennisinde bulunarak ilerleyen zamanda düğün sahipleriyle vedalaşıp mekandan ayrıldılar.

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, "Genç çiftimize iki cihan saadeti diliyoruz. Bir yastıkta kocasınlar."

Özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayarak, mutluluklarına mutluluk katan dost ve akrabalarını ağırlama gayretindeki memnuniyetleri yüzlerine yansıyan Çetiner ve Çelikkaya ailelerini kutlar, İrem Nur–Mehmet Fatih genç çiftine ömür boyu mutluluklar dilerken: her iki aileyi de tebrik ederiz.

Bu haber 6411 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum