Çankırı Cezaevi Spor Kulübü Genel Kurulu Yapıldı

Özbek, "Bu kapsamda Cezaevi Spor Kulübümüzü tüm spor branşlarında lider kulüp olarak görmek için var gücümüzle çalışacağımıza emin olabilirsiniz.” Dedi.

Çankırı Cezaevi Spor Kulübü Genel Kurulu Yapıldı
24 Mart 2021 - 19:42
Çankırı Cezaevi Spor Kulübü Genel Kurulu Gerçekleşti

Dernekler kanununa göre kurulan ve kurucu yönetim kurulu üyeleriyle faaliyetlerini sürdüren Çankırı Cezaevi Spor Kulübü Genel Kurulu 18 Mart Perşembe günü Cezaevi Spor kulüp merkezinde yapıldı.

Kongre için yeterli çoğunluğun tespiti ile açılış geçici yönetim kurulu başkanı tarafından yapıldıktan sonra ATATÜRK ve Türk büyükleri adına bir dakikalık saygı duruşu yaptırıldı, İstiklal Marşı söylendi.

Çankırı Cezaevi Spor Kulübü Başkanlığına Ömer Faruk Özbek Getirildi
Genel kurulun oluşmasından sonra, “Yeni Kulüp Başkanı Ömer Faruk Özbek yaptığı teşekkür konuşması yaptı.”

Özbek yaptığı teşekkür konuşmasında; “Kulübümüzden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Cumhuriyet Başsavcımız Mustafa Çakmak Beye, Kurum Müdürümüz Metin Sönmez Beye ve 2007 yılından beri el ele verip adeta bir aile olduğumuz büyüğünden küçüğüne, eskisinden yenisine tüm Ceza İnfaz Kurumu personelimize teşekkürlerimi borç bilirim.

Yönetimimle ve üyelerimizle birlikte isteyip te yapamayacağımız, birlikte başaramayacağımız hiç bir şey yoktur. Bu kapsamda Cezaevi Spor Kulübümüzü tüm spor branşlarında lider kulüp olarak görmek için var gücümüzle çalışacağımıza emin olabilirsiniz.” Dedi.

Cezaevi Spor Kulübü Yönetim Kurulu

Ömer Faruk ÖZBEK(Başkan)

Okan KOZ(As Başkan)

Şaban KORTARLA(Genel Sekreter)

Murat KARAYEL(Sayman)

İlyas ERSOY(İdari Direktör)

Yusuf ŞAHİN(Sportif Direktör)

Hilmi BAYRAM(Basın Sözcüsü)

Yusuf Kalaycı(Etkinlik-Organizasyon Sorumlusu)
Bu haber 3495 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum