Çiftçilerimize Müjde

İş Bankası ile yapılan anlaşma hakkında da bilgi veren Gamzeli, “Çiftçilerimiz imece kart kullanımın da sigorta, kart aidatı, dosya ücreti vs. ilave ücret ödemeyeceklerdir. " Dedi.

Çiftçilerimize Müjde
27 Şubat 2020 - 11:44

Müjde

Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli, Çiftçilerimize “Sizler için projeler üretmeye devam ediyoruz.” Dedi.

Çankırı Ziraat Odası Başkanlığı ile Türkiye İş Bankası, DK Trakya Otomotiv Petrol İnş. ve Mobilya San.Tic. Çankırı Şubesi Firması Bu firmaya ait TOTAL akaryakıt firması arasında ‘Akaryakıt indirim, İmece kart, indirimli ve masrafsız kredi anlaşması ve mobilya indirim anlaşması’ protokolü imzalandı.

Çankırı Ziraat Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen protokol hakkında bilgi veren Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli, “Ülkemizin kalkınması ve güçlenmesi için üretim şart. Bu anlamda üretim yapan Çiftçilerimiz desteklenmelidir. Çiftçimizin girdi maliyetleri düşürülmelidir. Çiftçimizin en büyük girdi maliyeti motorindir. Bizde üreticilerimiz için bu maliyetini bir nebze osun düşürmeye çalışıyoruz. Önceki yıllarda da ‘’Mazot indirim anlaşmaları’’ yaptık. Üyelerimizden yaptığımız anlaşmalardan ötürü memnuniyetlerini duyduk gördük.

Çiftçimiz yapacağımız anlaşma sonucunda; Odamızdan alacakları indirim kartı ile motorini, totalden peşinde % 7 iskontolu akaryakıt alacak. İş bankasının destekleriyle, çiftçimiz Mazotu İMECE KART ile aldığı zaman; % 3 iskontolu alacak,  hem de 5 ay sonra masrafsız faizsiz, ödeyecek. Şuandaki motorin pompa fiyatı 6.41TL. Çiftçimiz indirimimiz sayesinde 5.99TL den  alacak. Çiftçimiz Litrede 42Krş karı olacaktır. Çiftçimiz ekimden biçime ortalama 5 bin litre mazot harcasa  anlaşmamız ile yıllık karı 2.100,00TL olacaktır. Çiftçimiz bu gün mazotunu alsa nakitte sıkıntı çekmeden  5 ay son harman sonu rahat rahat ödeyecektir” dedi.
İş Bankası ile yapılan anlaşma hakkında da bilgi veren Gamzeli, “Çiftçilerimiz imece kart kullanımın da sigorta, kart aidatı, dosya ücreti VS. ilave ücret ödemeyeceklerdir. Bizlere bu imkanları sunan İş Bankası Yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

“Bu arada Düğün yapacak gençlerimizi de düşündük” diyen Gamzeli, “DK Trakya Otomotiv Petrol İnş. ve Mobilya San. Tic. Çankırı Şubesi  firması ile yapacağımız anlaşmada sadece akaryakıt anlaşması bulunmuyor. Bu firmaya ait Doğtaş- Kelebek marka mobilyalarında çiftçilerimize özel  % 10 indirim, kampanyalı ürünlere de ilave % 10 indirim imkanından yararlanacağız. İlerleyen günlerde gene çiftçilerimize faydalı anlaşmalar yapıp, sizlerle paylaşacağız” dedi.

Çiftçinin her zaman yanında olduklarını dile getiren İş Bankası Bölge Müdürü Tolga Can, “Bundan sonraki süreçte de şubemiz sizlere destek vermeye devam edecek. İmzalanan iş birliği protokolü ile İmece kartla bir çok üründe avantaj sağlayacak. Çiftçimizin faydalanacağı bir çok ürün var imece kartta. Özel banka olarak kendi imkanlarımız ölçüsünde sağladığımız bu protokol kapsamında yapacağımız indirimli faiz oranları ile sizleri desteklemeye devam edeceğiz. Hem imece kartımızla hem de tarımsal kredilerimizle katkı sağlamaya devam edeceğiz. 1924’den beri bu ülkede ki milli sermaye ile kurulmuş şuanda da tek özel banka olarak, biz ülkenin yanında olmaya devam edeceğiz. Çiftçimizin yanında olma gayreti göstereceğiz” dedi.

Dk Trakya Otomotiv Petrol İnş. ve mobilya San.Tic. Çankırı şubesi firması Müdürü, Kemal Yamuç ise, “Paylaştıkça varız sözünü unutmamak için, her zaman aklımızda tutarak yapmış olduğumuz sektörlerde karlılığımızı tüm Çankırılı hemşerilerimizle paylaşmak için buradayız. Bu inançla daha güzel ve iyi işler yapmak için mücadele ediyoruz. İnşallah hepimize hayırlı olur” dedi

Geçekleştirilen konuşmaların ardından protokol imzalandı. İmza törenine Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli, İş Bankası Bölge Müdürü Tolga Can, Bölge Müdür Yardımcısı Alp Kurugül, İş Bankası Çankırı Şube Müdürü Faruk Kandemir katıldı.


 

Bu haber 2495 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum