Reklamı Geç

Boşandığı Eşini Tabancayla Vurarak Öldürdü

Tartışma sırasında Mesut Açıkgöz, eski eşini tabancayla kalp ve başından vurarak öldürdüğü bilgileri paylaşıldı. Gece saatlerinde Adana'ya dönen Mesut Açıkgöz, polise giderek eşini vurduğunu itiraf etti.

Boşandığı Eşini Tabancayla Vurarak Öldürdü
28 Ekim 2020 - 12:20 - Güncelleme: 28 Ekim 2020 - 13:45

Son Dakika Haberi! Adana’dan Çankırı’ya Gelerek Çilingirle Girdiği Evde Eski Eşini Öldürdü

Cinayete Kurban Gitti

Bir ay önce boşandığı eşini tabancayla vurarak öldürdü.

Çankırı'da 3 çocuk annesi 1980 doğumlu Gülay Güneş Açıkgöz, bir ay önce boşandığı Mesut Açıkgöz tarafından tabancayla başından ve kalbinden vurularak öldürüldüğü ifadelerine yer verildi. Olayın ardından memleketi Adana'ya dönen Açıkgöz, burada polise teslim oldu.

Çankırı'da yaşayan Mesut ve Gülay Güneş Açıkgöz çifti, bir ay önce boşandı. Mesut Açıkgöz, boşanmanın ardından memleketi Adana'ya döndü. Dün yeniden Çankırı'ya gelen Açıkgöz, öğle saatlerinde eski eşinin Buğday Pazarı Mahallesi'nde yaşadığı evine gitti. Burada, Mesut Açıkgöz ile Gülay Güneş Açıkgöz arasında tartışma çıktı.

Tartışma sırasında Mesut Açıkgöz, eski eşini tabancayla başının arkasından vurarak öldürdü. Gece saatlerinde Adana'ya dönen Mesut Açıkgöz, polise giderek eşini vurduğunu itiraf etti. Adana polisinin bilgi verdiği Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, belirtilen adrese gittiğinde Gülay Güneş Açıkgöz'ün cansız bedeniyle karşılaştı.

Açıkgöz'ün cenazesi, yapılan incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Çankırı Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Gülay Güneş Açıkgöz'ün bir fabrikada çalıştığı ve olay sırasında çocuklarının Adana'da eski eşinin ailesinin yanında olduğu belirtildi. Mesut Açıkgöz'ün, işlemlerinin ardından Çankırı'ya getirileceği belirtildi.

Üç çocuk annesi Gülay Güneş Açıkgöz'ün yaklaşık bir ay önce eşinden boşandıktan sonra Adana'dan ayrılıp Çankırı'da ikamet eden ablasının alt katında tek başına ev tutarak işe başladığı öğrenildi.


 
 


Bu haber 10263 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ay Hanım
    4 hafta önce
    Gerçekten çok üzücü bir durum, yazık 3 yavru öksüz kaldı iyi mi oldu şimdi yani ? Neden insanların hayatıyla ilgili hükmü kendi kendinize veriyorsunuz da bir canlıya kıyabiliyorsunuz ! Bu kadın cinayetleri için artık en ağır cezaların gelmesini istiyorum yeter artık bu ülkede hergün bir kadın ölüyor ! Bu haberde kafama takılan bir şey var çilindir nasıl olurda kimsenin iznini almadan bir başkasının kapısını açabilir belki adam hırsız , nasıl sorgusuz sualsiz açarsın! İkincisi adam silahla kadını vuruyor apartmandan hiç kimse duymuyor adam Adana'ya dönüp itiraf edince bulunuyor çok garip, bir kere kapısın çalıp merak eden olmamış mı bu kadın ne halde diye ?

Reklamı Geç