Çirkin Görüntüyü de Ortadan Kaldırdık (Özel Haber)

Usta kalem Mustafa Çelik tarafından yapılan özel haberlerimize göre, belediyenin kent estetiğini artıracak projelerinden birisi olan kaldırımlar, korkuluklar ‘Çevre Düzenleme Projesi’ ile hayat buldu.

Çirkin Görüntüyü de Ortadan Kaldırdık (Özel Haber)
09 Haziran 2019 - 14:28 - Güncelleme: 09 Haziran 2019 - 14:54

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, “Yaptığımız Her Özel Haberimiz Hem Ses Getiriyor, Hem de Sorunları Ortadan Kaldırtıyor.”

 

İlimiz Abdulhalik Renda Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi güzergahında (Bir market yanında) bulunan kaldırımlarda yapılan tadilatlar ve koruyucu korkulukların yapılmasıyla bölgeye rahat bir nefes aldırttık.

 

Çankırı Belediyesi, Makine İkmal ve Fen İşleri Müdürlüğü Projemize Kulak Verdi Gereğini Yerine Getirdi

 

Çankırı Belediyesi, Makine İkmal ve Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, gerçekleştirilen proje ile Abdulhalik Renda Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi güzergahında bulunan kaldırımlar ve çevresi yeni bir görünüme kavuştu.

 

Yaklaşık 5-8 Yıldır Bölge İle İlgili Çok Özel Haberler Yapmıştık!!!

 

Karşılığını Aldık

 

Yapılan özel haberlerimize göre, belediyenin kent estetiğini artıracak projelerinden birisi olan kaldırımlar, korkuluklar ‘Çevre Düzenleme Projesi’ ile hayat buldu.

 

Eleştirmesini de, Teşekkür Etmesini de Biliriz

 

Değerli dostlarımız, okurlarımız şahsımız ve sahibi olduğumuz www.haberci18.com İnternet Medyası tarafından Çankırı için, Çankırılı için yapılması, yazılması gerekli haberlerimizi yaparak hizmetlerimizden asla geri adım atmayacağız, atmadık da. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Sorumluluğumuzu biliyoruz.

 

Sonuç olarak Çankırı'nın, Çankırılının menfaatine ne uygunsa biz yazacağız, yetkililer de görevini yapacak. Yazdıklarımıza gönül koymayacaklar, gönül koyanlar bizden değildir. Kimse kusura bakmasın doğrular neyse biz her zaman yanındayız. Yanlışa yanlış demesini, doğruya da doğru demesini iyi biliriz. Hiç çekinmeden de eleştirimizi sonuna kadar yaparız.

 

Yaklaşık 5-8 yıldır bölge ile ilgili yapılmayan, yapılmak istenmeyen çalışmalar maalesef Çiçeği burnunda yeni Başkan İsmail Hakkı Esen ve yeni ekibiyle üç günde yapıldı, kamuoyunun hizmetine sunuldu.

 

“Çankırı’da yaşanan değişim ve gelişim, Biz basının yaptığı haberler ve Çankırı Belediyesi’nin el birliğiyle yaptığı çalışmalar sayesinde sağlanıyor. Geçmiş yönetim tarafından yapılmayan söz konusu yaya kaldırım ve çevresini düzenleyerek bölgeye kazandıran, meydana gelebilecek olası tehlikeleri sonlandıran Başkan İsmail Hakkı Esen ve ekibine teşekkür ediyoruz.”

 

Bu çalışmalarından dolayı da tekrar tekrar Çankırı Belediyesi, Makine İkmal ve Fen İşleri Müdürlüğü ile çalışanlarına sonsuz teşekkür ederiz.

 

 

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen'den muhteşem bir kare fotograf yayınlıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 5098 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • murat
  11 ay önce
  Birde DSİ'innin altındaki çay yoluna korkuluk yaptırsanız. Çocuklar için çok tehlikeli. (bitmeyen köprü alt)
 • şerafettin Erdoğan
  11 ay önce
  Teşekkürler, ilimizin sorunlarını giderenlere. Eski hastane önündeki hurdalığı da bir kaldırabilsek, güzel olacak, selamlar.
 • Nermin
  11 ay önce
  En çok tren yolunun kaldırımına sevindim teşekkür ederim mevcut bulunan bazı çocuk prklarının tamir edilmesini istiyorum.
 • osman özsu
  11 ay önce
  Mustafacığım teşekkürler, çok güzel oldu. Belediyemizede teşekkür. Birde Hakan Sitesinin önüne cep yapıp çöp konteynırı koymalarını haber yaparsan sevinirim. Tam Belediye Otobüs durağının önüne çöp poşetleri konuyor ve akıyor koku yapıyor. Çok çirkin görüntü oluyor teşekkür ilgilenirsen sevinirim.