Çocuk Meclisi Üyeleri Mazbatalarını Başkan Esen'den Aldı

Üyelerin desteğini alan Rabia Şahin, Çocuk Meclisi Başkanı seçildi. 

Çocuk Meclisi Üyeleri Mazbatalarını Başkan Esen'den Aldı
16 Ocak 2024 - 12:58 - Güncelleme: 16 Ocak 2024 - 13:01
Çocuk Meclisi Üyeleri Mazbatalarını Başkan Esen’den Aldı

Çankırı Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Çocuk Meclisi 20. Dönem Üyeleri, mazbatalarını Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in elinden aldı. Esen, ortak akıl ve ortak karar ile çıktıkları yolda şehrin yönetiminde en etkili sözün çocukların olduğunu söyledi. Esen, Çocuk Meclisi üyelerinin yerel yönetimde Çankırı’da yaşayan tüm çocuklar adına önemli bir sorumluluk üstelendiğini vurguladı.

Şehrin yönetiminde çocuklara doğrudan söz hakkı tanıyan Çocuk Meclisi,  yeni başkan ve asil üyelerini belirledi. 20. Dönem Çocuk Meclisi Üyelerinin mazbata heyecanına Esen çifti ve çocukların aileleri de ortak oldu. Üyelerin desteğini alan Rabia Şahin, Çocuk Meclisi Başkanı seçildi. Mazbatalarını Başkan Esen’in elinden alan Başkan Şahin ve 20. Dönem Üyeleri, yeni projeler için resmen göreve başladı.

Bu haber 2055 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kadir
    3 ay önce
    Çocuklara doğrudan söz hakkını verip, onlar gibi düşünüp isteklerini yerine getirdiğiniz için ve ayrıca "Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi" gibi mükemmel bir Bilim-Sanat atölyesi için çook tşk edrm.