Çocukları Koruma Derneği İhtiyaç Sahibi Ailelere El Uzatmaya Devam Ediyor

Başkanı Sibel Akça, “Çankırı Çocukları Koruma Derneği Olarak Mübarek Ramazan ayını Hakkıyla eda edenlerden Rıza-i KelimetulAllahı gözeterek 125 ten fazla ihtiyaç Sahibi ailelere Gıda Çekleri hazırlayıp tek tek dağıtımını gerçekleştirdik.” dedi.

Çocukları Koruma Derneği İhtiyaç Sahibi Ailelere El Uzatmaya Devam Ediyor
27 Mart 2024 - 23:08 - Güncelleme: 27 Mart 2024 - 23:12
Çankırı’da 2021 yılında “ağlayan ve üzülen çocuk kalmasın” düşüncesiyle kurulan Çocukları Koruma Derneği ihtiyaç sahibi ailelere el uzatmaya devam ediyor.

Kurulduğu günden bu zamana kadar sayısız çocuk ve ailelere yardımda bulunan Çocukları Koruma Derneği Ramazan ayı boyunca da ihtiyaç sahibi ailelere destekte bulundu. Çankırı’da gerçekleştirdikleri projelerle birçok çocuğun yüzünde gülümseme oluşmasına sebep olan Çocukları Koruma Derneği Başkanı Sibel Akça, “Çankırı Çocukları Koruma Derneği Olarak Mübarek Ramazan ayını Hakkıyla eda edenlerden Rıza-i KelimetulAllahı gözeterek 125 ten fazla ihtiyaç Sahibi ailelere Gıda Çekleri hazırlayıp tek tek dağıtımını gerçekleştirdik.” dedi.

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığını acılarında paylaştıkça azaldığını dile getiren Dernek Başkanı Akça, “Bir yüreğe dokunmak onu anlamaya çalışmak ona sende değerlisin sözünün can bulmuş hâlidir.

Dokunabildiğimiz her yaralı yüreğe değer verelim dokunmaya çalışalım. Bize verilmiş nimetlere şükür sebeplerimiz olsun. Paylaşmanın huzuruyla oturalım sofralarımıza. Sabah uyandığımızda bize bahşedilen yeni bir günün şükrünü hakkıyla eda edelim. Bir olalım birlik olalım ki kalmasın yarım acılı hiç bir ev hiçbir ocak.” İfadelerinde bulundu.

Derneği yarımlarında desteklerini esirgemeyenlere teşekkür eden Akça, “Derneğimizden Bağışlarını ve yardımlarını esirgemeyen Çorbada benimde tuzum olsun diyen tüm hayırsever duyarlı vatandaşlarımızdan şahsım ve derneğimiz adına sonsuz şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz nice sofralara ve gönüllere ulaşabilmenin sevincini yaşıyoruz. Bu sevincimize ortak olmak isteyen gönlü güzel insanlarımızdan desteklerini bekliyoruz.” Sözlerine yer verdi.

Destekte bulunmak isteyen vatandaşların ise Akça, Çankırı Çocukları Koruma Derneği adına kayıtlı TR 4000 2050 0009 7572 1340 0001 IBAN numarasına yardımlarını aktarabileceği belirtildi.

Bu haber 1272 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum