Değerli İş Adamı Mustafa Sevindim Hayatını Kaybetti

Gariban babası, Hacı Ali Dinlenme sahibi Mustafa Sevindim vefat etmiştir.

Değerli İş Adamı Mustafa Sevindim Hayatını Kaybetti
24 Kasım 2020 - 14:57 - Güncelleme: 24 Kasım 2020 - 15:13

Mustafa Sevindim Hayatını Kaybetti

Çok Üzücü Bir Kayıp


Mustafa Sevindim’in vefat haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Gariban babası, Hacı Ali Dinlenme sahibi Mustafa Sevindim vefat etmiştir.


Vefat Başsağlığı

“İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn”

Sevindim Ailesinin Acı Günü


Servet Sevindim’in babası, çok değerli büyüğümüz, iş insanı, adam gibi adam Mustafa Sevindim ağabeyimiz hakkın rahmetine kavuşmuştur. Herkesin yardımına koşan, hayırsever, yardımsever değerli bir insandı.

Aramızdan ayrılan Merhum Mustafa Sevindim’e Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailesine, iş dünyasına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Rabbim safi ismiyle muamele eylesin, rabbim geride kalanlarına sabır İhsan eylesin mekânı cennet olsun İnşallah. Amin.

Covid-19 Tedavisi Görmekteydi


Korktuğumuz durum bugün gerçek oldu. Hayatını kazanırken ki mücadelesinde olduğu gibi yoğun bakımda da mücadelesini sürdürürken ne yazık ki bir saat öncesinde garibanların babası olarak bildiğimiz Ankara yolu üzerinde ki Hacı Ali Dinlenme Tesisleri sahibi İşadamı Hacı Mustafa Sevindim Covid-19 a yenik düştü.

Dostları olarak üzüntü içerisindeyiz. Onun köyünden Çankırı’ya gelip gerek işçi olarak başladığı çalışma hayatına destansı bir mücadele ile neler kattığını bilmekteyiz. Hele yardım ve hasenat olduğunda kapısından kimseyi boş çevirmeyip göndermesi unutulacak gibi değil. O kadar çok hasletleri, maharetleri, yetenekleri becerileri olan Hacı Mustafa Sevindim abiyi hiç unutmayacağız. Hakkında yazılacak anlatılacak o kadar çok hikayesi olan böyle bir insan az bulunur. Seni hep özlemle anacağız. Ruhun şad olsun. Güzel insan.Hacı Ali Dinlenme Sahibi, İş Adamı Mustafa Sevindim
 

Bu haber 12362 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • ARİF YÜKSEL
  1 ay önce
  Çok hayırsever iş adamı, çalışkan ve üretken, dürüst ve cana yakın bir kişi olan değerli Mustafa SEVİNDİM'in vefatı nedeniyle; kendisine Allah'tan rahmet ve mağfiret diliyorum. Benim de çok yakın dostum ve arkadaşımdı. Mekanı Cennet olsun inşallah.
 • Ahmet Doğan
  1 ay önce
  1995-1996 yıllarında Ankara Ostim'de demir, sac, profil vs. satmamız nedeniyle ticari ilişkilerimiz oldu. Patronumuzun Çankırılı olması münasebetiyle Rahmetli Mustafa Beyle o zaman tanışmıştık. Babacan, mert, sözüne sadıktı. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...
 • TURGUT CEYLAN
  1 ay önce
  DEĞERLİ ABİMİZ ENİŞTEMİZİN VEFAT HABERİNİ ALDIK. ÇOK ÜZÜLDÜK GARİBAN BABASIYDI. CENABI ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN. İNŞALLAH CENNETİ MEKANI OLSUN AMİN. TURGUT CEYLAN
 • Semih Darendeli
  1 ay önce
  Sevindim ailesinin başısağolsun Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
 • Mustafa Çelik
  1 ay önce
  Şehrimiz esnaflarından Servet Sevindim'in babası, Hacer Sevindim'in eşi, Merhum Hacı Ali Sevindim'in oğlu, Çankırı'nın sevilen iş adamlarından hayır sahibi değerli insan Hacı Ali Dinlenme Tesisleri kurucusu Mustafa Sevindim vefat etmiştir. Cenazesi 25 Kasım 2020 Çarşamba günü Öğle namazını mütaakip Mezarlıklar Müdürlüğü'nde kılınacak cenaze namazının ardından alınarak Sarıbaba aile mezarlığında toprağa verilecektir.
 • Turan
  2 ay önce
  Allah rahmet eylesin inşallah mütevazi bir insandı