Valimiz Abdullah Ayaz, Covid-19 Denetimlerine Aralıksız Devam Ediyor

Vatandaşlara maskelerini takmaları, mesafeye dikkat etmeleri ve temizliğe önem vermeleri hatırlatmalarında bulunan Valimiz Ayaz, denetimlerin aralıksız devam edeceğini ifade etti.

Valimiz Abdullah Ayaz, Covid-19 Denetimlerine Aralıksız Devam Ediyor
19 Eylül 2020 - 09:11

Covid-19 Denetimlerine Aralıksız Devam Ediyor

Kurallara Ya Uyulunulacak Ya uyunulacak!

İçişleri Bakanlığı tarafından “Sağlık İçin Hepimiz” İçin sloganıyla başlatılan Covid-19 denetimleri aralıksız devam ediyor. Valimiz Abdullah Ayaz da bu denetimlere katılarak, Vatandaşlara ve esnaflara maske, mesafe, temizlik kurallarına uymaları hususunda uyarılarda bulundu.

İlimizde Covid-19 vakalarının artmasıyla birlikte daha da sıklaşan denetimler bu gün de 18 grup ile yapılmaya devam ediyor. Daha önce gece ve gündüz denetimlerine katılan Valimiz Abdullah Ayaz bu gün Ahmet Yesevi Camii ve çevresinde gerçekleştirilen denetimlere katıldı. Denetimlerde Valimiz Ayaz’a Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Kızılırmak Kaymakamı Emine Dilce ile Halk Sağlığı Müdürü Hasan Karayel ve diğer denetim ekibi üyeleri de eşlik etti. Esnaf ve vatandaşlara maskelerini takmaları, mesafeye dikkat etmeleri ve temizliğe önem vermeleri hatırlatmalarında bulunan Valimiz Ayaz, denetimlerin aralıksız devam edeceğini ifade etti.
 
 


Bu haber 1599 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • mehmet
    1 ay önce
    Hani uzun saçlı öğretmen, sözde bulunmaz Edebiyatçı yok onsuz denetim olur mu?