Çankırı Çevre Yolu Çalışmaları İle İlgili Açıklama Geldi

358 Milyon TL ihale bedeli ile Çankırı'nın dev projelerinden Çankırı Çevre Yolu çalışmaları hız kesmeden tüm hızıyla devam ediyor.

Çankırı Çevre Yolu Çalışmaları İle İlgili Açıklama Geldi
28 Eylül 2020 - 14:35 - Güncelleme: 28 Eylül 2020 - 19:57

Açıklama Geldi

www.haberci18.com İnternet medyası olarak Çankırı’da çıkan dedi kodular üzerine Ak Parti Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik ve İlimiz Valisi Abdullah Ayaz beye Çankırı Çevre Yolu çalışmalarının durduğu, yüklenici firmanın işi bıraktıkları konusunda sorumuzu sormuştuk.

En önemli konuyu da hatırlatarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Çankırı Çevre Yolu ile ilgili emir ve talimatlarını hatırlatarak kamuoyunun bilgilendirilmesini talep etmiştik.

Dedikodular Ve Konuşulanlar Asılsızdır

Teşekkürler Ak Parti Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik, İlimiz Valisi Abdullah Ayaz, Milletvekillerimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitcioğlu

Sağ olsunlar www.haberci18.com yönetmeni Mustafa Çelik’in sorusunu ve çalışmaların akıbetini yanıtsız bırakmayan siyasi ve bürokratlarımız bu gün önemli açıklamayı kamuoyu ile paylaşarak Çankırı Çevre Yolu çalışmalarının hız kesmeden tüm hızıyla devam ettiğini duyurdular.

Çankırı Çevre Yolu

358 Milyon TL ihale bedeli ile Çankırı'nın dev projelerinden Çankırı Çevre Yolu çalışmaları hız kesmeden tüm hızıyla devam ediyor. Şu anda yoğunlukla Uluyazı kesiminde süren yol çalışmalarında, 2020 yılı içerisinde proje kapsamında toplam 100 milyon TL harcanarak Kembağ-Yapraklı Yolu arasındaki kesim hizmete açılacak İnşallah.

Çevre Yolu çalışmalarına desteklerinden dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu'na, Milletvekillerimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitcioğlu'na teşekkür ediyor, yol çalışmalarındaki üstün gayretlerinden dolayı Karayolları Ekiplerine ve Yüklenici Şirket personellerine şükranlarımı sunuyorum.

Herşey Çankırı İçin

Ak Parti Çankırı İl Başkanı=>Abdulkadir Çelik
 


Bu haber 5545 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • 18 li
    1 ay önce
    Türkiye'nin her tarafında karayolu çalışmaları var. Eski zift üstüne serilen mucur yollar kaldırılıyor yerine sıcak beton asfalt yapılıyor. Üstelik şevleri, dranaj kanalları, menfezleri, kenar yükselti duvarları ve bariyerleri ile birlikte. Yeni açılan Niğde Aksaray yolu olsun ,İzmir, İstanbul, Eskişehir aralarını neredeyse bir iki saat kısaltacak muhteşem karayollarının bir kısmı bitti bir kısmı ihale edildi. Hızlı tren çalışmaları bir çok yere daha eklendi. Allah hizmet edenlerden razı olsun. Çankırımızın çevre yolu bitince şehir içi trafiğini çok rahatlatacaktır. Bir de çevre yolunun bağlantı yerindeki spor salonu yerine oraya otobüs terminali yapılsa idi harika olurdu. Otobüsler de şehir içine hiç girmezdi. Sağlık olsun yinede.Birde bu kadar yatırıma rağmen devlet battı, bittik diyenler neye göre konuşuyorlar acaba bilemiyorum.