Çayyolu Elektrikçi hosting PUBG Mobile UC Satın Al Seo Paketleri

Çankırı'yı Gurulandırdılar

Konvoy eşliğinde Karatekin Parkına gelen sporcular sevgi ve coşku dolu kalabalık tarafından tezahüratlarla karşılandı.

Çankırı'yı Gurulandırdılar
26 Haziran 2024 - 09:39 - Güncelleme: 26 Haziran 2024 - 10:50
Dünya’da ve Avrupa’da çeşitli spor dallarında dereceye giren sporcular için şehir turu ve kutlama programı düzenledi.

Çankırı Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen program Çankırı Yarenler Kapısında toplanma ile başladı. Toplanan kalabalık şehir turu için sporcular ile birlikte şehir merkezine hareket etti. Konvoyla birlikte gerçekleştirilen şehir turunun ardından Karatekin Parkında kutlama programı düzenlendi.

Konvoy eşliğinde Karatekin Parkına gelen sporcular sevgi ve coşku dolu kalabalık tarafından tezahüratlarla karşılandı.

Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar, kamu kurumlarının il müdürleri ve STK’ların il temsilcilerinin katılım sağladığı kutlama programında saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı okundu.

Başarılı sporcu ve antrenörlere ödüllerini tek tek takdim eden Vali Taşolar, sporcuları ve antrenörlerini tebrik ederek, ailelere emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Elde ettiği başarıdan dolayı çok mutlu olduğunu ve gurur dolu hissettiğini ifade eden Kuraş Avrupa Şampiyonu Azra Özkan, emeklerinden dolayı antrenörü Hayriye Başak’a teşekkür etti.

10 yılı aşkındır Kuraş sporuyla ilgilendiğini aktaran Kuraş Avrupa Şampiyonu Yiğit Aslan,” İstiklal Marşımızı okuttuğumuz için gururluyuz. Dünya Şampiyonası’nda da İstiklal Marşımızı okumak istiyoruz” dedi.

İkinci kez Avrupa şampiyonu olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Halter Avrupa ve Dünya Şampiyonu Ramazan Efe Yılmaz, “Ailemi ve ülkemi gururlandırdığım için çok mutluyum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Bu haber 4303 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum