Dikkat Dikkat Çankırı Halkının Dikkatine (Özel Haber)

“Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis, 156 Jandarma İmdat hattını aramalarını rica ediyoruz.

Dikkat Dikkat Çankırı Halkının Dikkatine (Özel Haber)
20 Temmuz 2018 - 11:32 - Güncelleme: 20 Temmuz 2018 - 11:51

Dikkat Dikkat Felaket Tellalığı Yapmadan Çankırı Halkını Uyarıyoruz!

 

Mağdur olmak, pişman olmak istemiyorsanız bu haberimize kulak verin.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak “Hayatımız pahasına, vatandaşlık, gazetecilik görevimizi sürdürmeye devam ediyoruz.”

 

Değerli Çankırılılar siz siz olun tanımadığınız kişi veya kişilere kapınızı açmayınız. Dün itibariyle canımız pahasına da olsa duyarlı bir vatandaş olarak ciddi bir takibin peşindeydik.

 

Uyarıyoruz!

 

Güvenlik tedbirleri çok fazla dikkate alınmadığında, özellikle kadınlar, gündüz vakti tanımadığı kişiler tarafından kendi evinde şiddet ve gasp olaylarına maruz kalabiliyor.

 

Gündüzde Olsa, Gecede Olsa Kapıyı Herkese Hemen Açmayın

 

Aşağıda fotoğrafını yayınladığımız bu şahıs Çankırı’da mağdurum, ihtiyacım var, çorap satıyorum, patik satıyorum bahanesi ile apartmanlara girmeye çalışıyor.

 

Takibe Aldık, Şahıs Bizden Ürktü!

 

19 Temmuz 2018 Perşembe günü sabah saatlerinde gün yüzüne çıkan tanınmayan bu bayan şahsımızın kameralarına yakalandı. İlk etapta saf rolüne yattığını sanan fotoğraftaki şahıs şahsımızdan çekinerek ilk gezinti yeri olarak gördüğümüz, düşündüğümüz Yeni Mahalle, Yaprak Sokak, Akıncılar Caddesinde müstakil ev ve apartmanların önünde çevreyi dikizleyerek kurbanlarını tespit etmeye çalışıyordu.

 

Patik satıyorum diyerek, özellikle zillere basmayarak apartman ve müstakil evlerin kapılarının açık olup olmadığını çaktırmadan gözleriyle takip eden bu şahıs kapıları kapalı olan apartman ve evlere giremeyince başka apartmanlara giderek amacına ulaşmaya devam edebileceğini düşündük, yine ağır bir görev üstlendik.

 

İyiden iyi şahsımızdan ürken bu bayanı gözümüzün önünden ve dolaştığı alanlardan kaybetmemek için bizde yükseklerden bir fotoğrafını çekelim, elimizde belge olarak bulunsun istedik, resmini çekmeyi de başardık. Bu yaşananlarla beraber konuyu üst yetkililerimize ilettik.

 

Evinizi, Apartmanlarınızın kapılarını çalan tanımadığınız kişi veya kişiler resmi kıyafetli bile olsa gelen kişilerin niyetini tam anlamadan kapının açılmaması için halkımızı uyarıyoruz.

 

Kapıya gelen satıcı, dilenci, bohçacı, falcı vb. kişiler her zaman mal satmak için gelmez. Bunlara karşı her zaman dikkatli olun.

 

Sonuç olarak “ Çankırı Halkının Dikkatine” diye yayınladığımız bu habere kulak vermenizi, çok dikkatli olmanızı, tanımadığınız bu ve buna benzer kişilere kapılarınızı açarak sakın ola evlerinize almamanızı duyuruyoruz.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak “Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın her türlü suçları işleyebilecek, şüpheli, zanlılara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis, 156 Jandarma İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar bizi başarıya, halkımızı huzura kavuşturacaktır.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Aman dikkat. Bu ve buna benzer üç kişinin daha Çankırı'da olduğunu iddia ediyoruz. Hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda Çankırı'da üç bayan hırsızın Çankırı'daki güvenlik güçlerimiz tarafından yakalanarak cezaevine konulduğunu haber olarak duyurmuştuk.


Bu haber 13500 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Vatandaş
  2 yıl önce
  Memlekette şapka çıkartılacak haberlere imza atıyorsunuz. İlgi ve memleket sevdalığınıza hayranım. Uzun ömürlü olun.
 • Misafir
  2 yıl önce
  Büyüksün be Mustafa. Yaptığın her haberini, özelliklede Çankırı'mızı ilgilendiren özel haberlerini zevkle takip ediyor ve içtenlikle okuyorum. Herkes sen gibi düşünse diye düşünüyorum. Ellerine, yüreğine, kalemine sağlık. Ömürlü ol be kardeşim. İyiki varsın. Başarılarının devamını diliyorum. Kal sağlıcakla.